Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Amikor a szülők kitagadják a...

Amikor a szülők kitagadják a meleg gyereküket mert "mit fog szólni a szomszédság", azt hogy magyarázzák meg a szomszédságnak?

Figyelt kérdés
Szóval én nem vagyok meleg, és akiket ismerek melegeket, náluk szerencsére jó a családi háttér. Láttam itt az oldalon, hogy voltak hasonló témájú kérdések, és páran azt írták, mit gondolnak majd a szomszédok. Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy ez nem ellentmondás-e. Mert ha valaki tényleg elküldi otthonról a fiát (vagy lányát), akkor az előbb-utóbb feltűnik a szomszédoknak, nem? Meg fogják kérdezni, hogy hova lett a fiú, és valamit mondani kell. Szóval a dolog ugyanúgy kiderül. Ráadásul ezek a szülők azt nem szégyellik, hogy kitagadták a fiukat? Én például mint szomszéd biztos elítélném az olyan szülőket, akik kitennék a fiukat, főleg, ha fiatalkorú, és talán a gyámhatóságot is felhívnám. Ez nem ellentmondás így?
2020. júl. 13. 11:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szomorú. :( De még mindig logikátlannak tartom, mert ha szégyellik, akkor így nem fog kevésbé kiderülni.
2020. aug. 2. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!