Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ismertek a környéken, szomszéd...

Ismertek a környéken, szomszédságban fura, ijesztő, creepy embereket?

Figyelt kérdés

Nekem a korábbi szomszédom egy idős pár volt, mama a nevét sem tudta, papa szintén, 30+-os gyerekük velük élt, egyik este átszaladt a néni h jöjjünk mert baj van, nem lélegzik a fia.

Halott volt. Utána a nyomozók közölték h 2 hete az.


2019. aug. 26. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk a szembe szomszédék mindent éjjel csinálnak... fűnyírás, kiteregetés, gazolás, bármilyen pakolászás, fúrás-faragás, legutóbb a tetőt kezdték a teraszon ácsolni este 11-kor és mindezeket sötétben nem ég a villany sehol én nem is tudom, hogy látnak xD És nem, nem azért mert nappal dolgoznak, nem dolgoznak csak a nő és az is éjjel műszakba jár xD Mint a vámpírok xD
2019. aug. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Muszáj volt tök fölöslegesen idegen kifejezést belekeverned?


Gyerekkoromban volt egy öreg bácsi, az cukrot osztogatott a gyerekeknek. Róla mondták, hogy fiatalon náci volt, meg hogy meg van mérgezve a cukorka. Féltünk tőle, de teljesen ártalmatlan volt.

2019. aug. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Viccelsz? Magyarok vagyunk, a minimum, hogy csupa ilyen vesz körül minket. :D
2019. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

A szomszédunk épített egy saját kápolnát.


Túlélt egy súlyos sérülést, azóta eléggé vallási fanatikus az úr, a háza mögötti melléképületet átalakította kápolnának, Tele van szobrokkal keresztekkel, keresztény ékszerekkel, nem ijesztő egyébként, csak fura, szokatlan.

2019. aug. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
A velem szemben lévő házban 3 elmebeteg él... Egy család. A nő elmebeteg, a fia szintén, plusz drogozik. A nagypapa haldoklik, néha hozza viszi a mentő...de az sem normális már. A fiú ha vihar van üvölt mint egy farkas, a nő bentről kiabál... a redőny 30 éve le van eresztve náluk. Agyrém... Számomra nem ijesztő mert nem bántanak senkit csak... bolondok.
2019. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
93%
Az emeletünkön van egy néni aki hadinővérként szolgált és megkattant tőle. Állandóan ébren van, napi pár órát alszik, mindig fülel hogy jönnek-e a repülők, les mindent és mindenkit. Állandóan fertőtlenít mindent mert fél a kolerától meg a többi járványtól ami háborús területeken szokott kialakulni. Egy másik néni mondta, hogy nem is eszik rendes kaját csak száraz kenyeret meg olyat amit anno a háborúban evett.
2019. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Hú banyek a szomszédomban él egy család apa,anya,gyerek akinek volt egy elég brutál autóbalesete megsérült a koponyájának azon része ami a szexualitással van kapcsolatban.Szóval van egy rohadtul perverz szexőrült szomszéd.Szembe szomszéd hippi volt állandóan betépve a gyerekeiket olyan fesztiválokra vitték ahol orgiákat meg minden szart csináltak.A többi aránylag normális.De a srác a frászt hozza rám és van egy kutyája akit tuti zaklat...
2019. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Jó sztorik!:-D

A panelházukban lakott egy skizofrén, harmincas pasi. Nem felügyelte őt senki sem igazán, így nem szedte rendesen a gyógyszereit. Hangosan beszélt, handabandázott magában. Igyekeztem nem beszállni vele a liftbe. Mesélték a lakók, hogy esténként átrendezte az otthonát. Dübörgés, bútorhúzgálás...

Egyszer majdnem felgyújtotta a lakást, a szomszédasszonya / aki amúgy sokszor frászt kapott tőle / kihívta a rendőröket. Nem nyitott ajtót, ezért kénytelenek voltak erőszakkal bejutni. És, a szemközti házból valaki azt hitte, betörés, és kihívta a...rendőrséget!:-) Mikor tőlük próbáltak behatolni a lakásba!:-D

Ezek után valami intézetbe került a srác. Kár volt érte, mert korábban tök normális volt, egyetemet végzett, úgy öltözött, mint egy férfi manöken. Csak valamitől kialakult nála ez az elmebaj.

2019. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
van egy idos no aki alattam lakik es egyszer megkert, hogy segitsek neki az autoriaszto kezeleset megmutatni. amit azert tetetett az autoba, mert elvileg mindig az autojaban alszanak (nincs rajta semmilyen feltores nyom, es egy kozos udvaron all ami korbe van keritve). egxszer pedig melegek szexeltek az autojaban, latta az utana valo "nyomokat". mindezt ugy, hogy az auton semmilyen serules nincs, es 1 ember is nehezen ferne be fekve, nemhogy ketto. meselt mas ilyen hajmereszto dolgokat is. nem tudom, h ez skizofrenia akar e lenni nala, vagy csak idoskori demencia de felettebb erdekes
2019. szept. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

A szembeszomszédunk egy hatalmas, ijesztő, sötét házban lakott. Pszichiátriai beteg volt, egy csomószor ment ki papucsban és hálóingben a hóban sétálgatni, magában beszélt és mindig kócos volt és agresszív.


2 éve összeesett a házban és azonnal meghalt.

Aztán tavaly megvették a házát, egy kétgyermekes család költözött be. Az anyuka a beköltözés után 1 héttel ugyanúgy összeesett és meghalt, mint a másik nő.


A gyerekeket soha nem láttam, csak beköltözésnél, néha az apuka kinéz az ablakon a függöny mögül, de őt sem láttam még az utcán pl.


A ház meg most mégijesztőbb, mint eddig volt. Mindig sötét van, sosem ég a villany, semmi mozgás.


Ha fizetnének érte, akkor se tenném be oda a lábam.

2019. szept. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!