Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapestről költözök ki Pécs...

Budapestről költözök ki Pécs környékére egyetem miatt egyedül és izgulok, hogy milyen lesz. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mindig is nagy városban éltem eddig, viszont most változás jön, amitől eléggé félek. Tudni kell rólam, hogy nem olyan könnyen ismerkedek. Magam mellé fogok keresni az egyetemről valakit, akivel együtt fogok lakni és együtt fizetjük a lakást. De amíg nem találok valakit magam mellé, egyedül fogok lakni. Van egy autóm. Mindig az udvarunkon tartottam, szereltem és most egy lakótelep parkolójába fogom tartani, félek, hogy kárt okoznak benne vagy ellopják, vagy hasonlók. Mit gondoltok a környékről, az ottani életről, mennyire könnyen fogok találni lakótársat illetve kell-e féltenem az autómat? Az egyetemig busszal vagy kocsival érdemesebb közlekedni?

2020. júl. 14. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Pécs más mint Budapest, de alapvetően egyetemistáknak nem feltétlen rossz. Sok egyetemi program van stb.


A milyen környékről meg a mivel érdemes közlekedniről meg akkor tudnék bármit mondani, ha elmondanád, hogy hova költözöl. Mert nyilván Pécsen is vannak jobb és rosszabb környékek.

2020. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne félj, Pest után Pécs nagyon kis nyugis város lesz. A reggeli forgalom elég komoly szokott lenni, én busszal jártam be órákra, a szaktársaim akik kocsival jártak, azért megesett hogy késtek. Persze ez attól is függ, hogy mennyire indulsz időben. Hol fogsz lakni Pécsen belül? Azért ott is elég sok környék van :D


De ha elmész orientációs napra meg a kezdeti összeszoktató programokra biztos sikerül összebarátkoznod valakivel és akkor már nem lesz gond. Mindenki más is próbálkozni fog ismerkedni :)

2020. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne Meszesen vagy a Budai vámnál keress albit. Inkább Egyetemváros, Kertváros, Uránvárosi részen nézelődj.
2020. júl. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hova fogsz költözni?

Ha ennyire félsz,gyere a Mecsekoldalba. Drága,de jó környék.

2020. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!