Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nézik le sokan,hogy hol...

Miért nézik le sokan,hogy hol élek?

Figyelt kérdés
Én egy vidéki kisvárosban lakok az alföldön. Például bedzélgettem egy győrben lakó ismerősönnel mondtam neki viccből,hogy jöjjön hozzám dolgozni,erre ő viccesen visdza nyögi,hogy merész lenne leköltözni a semmi közepére. Akk8r van egy srác akivel régen barátok voltunk de megszakadt most kint él hollandiában és vállalkozó,itt nőtt fel erre anno mondja még itt él ez a város még a térképen sincs rajta ezt nagy beképzelten. Akkor ismerkedtem egy lánnyal szolniki szintén nagy város hát neki kell az élet szolnokon van élet szórakozás,buli,pörgés,emberek ok kis város a miénk meg tényleg szórakozó hely kevés de szerintem nem olyan rossz én meg az állandó pörgést,hangzavart,ember tömeget utálom,szórakozó helyek meg nem érdekelnek. Néha már kis szarnak érzem magam hozzájuk képest akik a nagyváros álandó pörgésében élnek.

2020. júl. 25. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más életvitel fekszik, illetve sokak - ahogy én is - ragaszkodnak a megszokott környezetükhöz.


A mai világban nem is kategorizálnék egyébként ennyire.

Kisvárosban lakom, imádom.

250 km Pest, 100 km Bécs.

Ha szórakozni, vásárolni, kaszinózni (pontosabban pókerezni, az a gyengém), vagy éppen kulturálódni szeretnék, akkor kocsiba ülök és megyek, akár heti szinten is, kvázi ugyanazok a lehetőségek adottak számomra.

Sportolni 50 km-re járok (kosárlabdázom), 45 perc alatt oda szoktam érni, Pesten többet ülök dugóban 2 kerület között.


A "lenézést" nem tudom értelmezni.

Pestiként is lehetsz árufeltöltő, ahogy az utolsó "noname" faluban is élhet sokezer hektáron gazdálkodó milliárdos.

A lakhelyed alapvetően döntés kérdése, nem pedig eredmény.

2020. júl. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kisvárosban is lehet elviselhetetlen az élet.Lásd itt Pomázon.Keress olyan embereket akik normálisak azt tudom javasolni.Nem érdemes időt pazarolni arra hogy megértsd hogy miért nézik le.Persze lehetne kutatni meg akár tudni is de minek akarnád tudni hogy miért néz le valaki?(nyilván ha normális és vagy és nem teszel semmi olyat ami mondjuk lenézendő)

Ilyen és kész.

2020. júl. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2/


Jó fe pl valaki mondjuk tetszik és randiztok és jön ez a duma,így biztos nem lesz belőle semmi.

2020. júl. 25. 10:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es: "A lakhelyed alapvetően döntés kérdése, nem pedig eredmény."


Hát, ez tipikus nyugati vélemény. Ám sokszor nem így van. Ahogy olvasom, neked bejött az élet, mert erre-arra mászkálás, edzés, kultúra, a póker ésatöbbi. Bizonyára jól keresel. Az utolsó előtti mondatod viszont teljesen találó.


Egy "balkáni" az Alföldről.

2020. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És?Akkor keresel mást aki normális.Miért baj ha nem lesz semmi egy olyan valakivel aki lenéz?
2020. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szolnokon ku.vára nincs élet
2020. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6/


De valószínű a mi városunknál több éjszakai élet van szolnokon.

2020. júl. 25. 18:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!