Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pàrom lakàsban én pedig...

Pàrom lakàsban én pedig csalàdi hàzban szeretnék élni?

Figyelt kérdés
Pàrom el lenne egy lakàsban,mint ahogy most is. Én viszont megőrülök a tàrsashàztól,utàlok itt lakni. Olyan helyen szeretnék élni,hogy nincsenek szomszédok,emberek. Otthonról tudok dolgozni,viszont ő nem. Mi legyen?
2020. júl. 26. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Mi is igy voltunk, neki azzal volt baja hogy kertet gondozni kell.

Csak aztan mondtam neki hogy nincs annal jobb Mikor at hivod a baratokat egy szep Nyari napon ahol lehet grillezni vagy bogracsozni. Vagy csak magunknak. Napozni pancsolni barmi.

Vegul az segitett meg gondolnia magat hogy a hobbyjara gondolt, imad kosarazni. Ugy hogy lesz egy kosaras sarok a kertbe ugy mar jo lesz a haz 😅 kis kerttel

2020. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Biztos orulni fognak a szomszédok a kosaras sarkodnak.
2020. júl. 26. 15:30
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Akkor alkalmazkodsz a társadhoz, ha már vele kezdték egy életet.


Nálunk pont fordítva volt, ő akart családi házat, nekem jó volt a lakás, és útólag belátta, hogy abszolút igazam volt abban amivel érveltem. Bejárást, ktg-ek, idő és segítséghiány. A hátunk közepére nem hiányzott az örökös ingázás, és a kocsiban eltöltött több óra, mire a dugóban az ember hazavergődőtt.Pedig csak 25 km-re voltunk a fővárostól, és akkor még a normális oviról, suliról, orvosról ne is beszéljünk.


Családi ház idősebb embereknek való, akiknek van idejük rá, akiknél nem kicsik a gyerekek, akiknek lényeges a jó suli, ovi, és jó orvosi ellátás.


Az egyetlen ami eleinte, aki nem ismeri jónak tűnik a kert, aztán kicsi gyerekekkel rájön, hogy ideje nincs rá, bárhogy szétszakítja mát, és nem éri meg ez a cirkusz azért, hogy április közepétől szeptember végéig hétvégenként 2-3 órára kijusson.

2020. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy palank es egy kis labda pattogtatasrol beszelunk. Gyerkek nagyobb ricsajt csinalnak... de ha nem te vagy a szomszedom akkor jo minden.

Jo indulattal ir neked az ember te meg egybol jossz a rosszindulattal, gratulalok!👏

2020. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

3as eleg rossz felfogasod van a hazrol. Egyaltalan nem minden helyzetben Van ugy ahogy mondod te hol elsz? Minden munkahely es jo ovoda melett csak es kizarolag lakasok vannak kozel 😂😂 baratnomek 2 kisgyerekkel elnek csaladi hazban Es imadjak, szabadsag! Nem rohadnak a gyerekek panelba.

Igaz haz koltsegesebb ha nincs ra penzed nem mesz hazba.

2020. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor ideje olyan társat keresni aki hasonlóan vélekedik mint te. Inkább most mint gyerek után menjetek szét.
2020. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5 Már ne is haragudj, de az agglomerációba normális óvoda, és iskola nincs. Túlzsúfolt, tök mindegy hová iratom be a gyereket szülőknek tuti megfelelő-nálunk nem. Orvos? a holdba délután.. Menj be Pestre..aha..


Nem kell itt egy kérdés alatt vergődnöd, meg rázni magad, hogy a másik látja rosszul a dolgokat.. miközben nem is panelben él az illető aki a véleményét leírta itt.


Van akinek nem mindegy milyen nevelést kap a gyereke-van akinek mindegy. Egy viszont biztos: nagyon is jó, hogy vissza jöttünk-a gyerekek szempontjából meg végképpen. sosem bántuk meg. Egyedül azt bántuk meg, hogy az a ház nem Bp-en volt. Mert magát a házat szerettük, a környezetét nem és sosem vágytunk azóta se vissza. Sem mi, sem a gyerekek. Többszőr volt erről téma egyébként, és mindig beszélgettünk róla a gyerekekkel-egy nem menne vissza.

2020. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elég rosszindulatúan reagáltál egy normális válaszra, kérdező... Mindegy.

Ha egyikőtök sem enged, valami középutat kell választani.

Mi pl. olyan helyen laktunk, ami voltaképp ház, egy kis kerttel, de egybe van építve az egész háztömb. Alattunk, mellettünk is közvetlenül laktak. Így neked lesz kerted, viszont közel leszel az emberekhez. Neki megvan a társasház feeling, közeli a bejárás, viszont el kell viselnie a kertet. Hogy ilyen lakást találtok-e arrafele, megint kérdéses.

2020. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7es. Aki Miskolc belvarosaban lakik egy hazban kb ugyan abba az ovodaba fog jarni mint aZ aki lakasban, ugy hogy tenyleg hulyesegeket irsz.
2020. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát?ez nem jó

Én is szerencsére MI is megőrülünk a társasházaktól.

4 helyen laktam,az első szuper jó volt minden szempontból csak 1 szobas keco volt,nagyobbat kerestünk.

Az utániak,és jelenlegi maga a pokol.

Hol addig nem volt probléma mig nem történt egy szomszédcsere.

Jelenlegi is hitvány a maga újépitése révén.Alulról oldalról is halljuk a lépteket,hogy pakolnak,normál beszéd még azt is ha felkapcsolják a villanyt.

Ultra gáz a minőség,és ami rosszabb hogy ez egyre rosszabb lesz.

A sok felujitással szétverik az akusztikát,hitvány olcsó laminált szarokat raknak le...Sajnos előbb vagy utóbb minden lakást az áthallás volt veszélyeztetni.

Mi idén döntöttük el családiházba megyünk,spórolunk,vállaltam másodállást is csak minél előbb meglegyen az önrész.

Bár nálunk az a szerencse h a férjem is kikészült már idegileg a sok zajtól.

Sokat harcoltam vele,beletorodtem h ilyen élet lesz,de a mostani lakásunk hiperérzékeny a szomszédok mozgàsàra és azt is halljuk ki mikor végzi a nagy dolgàt is.Aztán pár hónap után belátta h ez nem normális,mellé persze rokonok baràtok totál hülyének néznek mit keresünk még itt.

Én is családi ház párti vagyok,egyébként is ott nőttem fel.

Én szeretnék kertészkedni,füvetnyirni,kiülni a friss levegőre a sok zöldbe.

Nem egész a nap a tévét bámulni,ha meg az ember kimozdul unalmában csak a pénzt költi...

2020. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!