Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Családi házban lakó Anyukák!...

Családi házban lakó Anyukák! Szoktátok úgy levegőztetni a babátokat az udvaron vagy a teraszon hogy közben nem vagytok kinn vele hanem benn a lakásban tesztek-vesztek, és néha ránéztek vagy ráláttok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Kint a teraszajtó előtt, így rálátok. Picit nyitva van a teraszajtó, hogy halljam, ha bármi gond van.
2015. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Nem tartom biztonságosnak, hogy kiteszem a gyereket én meg nem látom, mi történik vele. Talán én féltem túlságosan, de inkább olvasok mellette, nem hagyom magára.
2015. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Egész piciként kiraktam szélcsendes helyre babakocsiban aludni, felraktam a szunyoghálót így bogár sem mehetett be hozzá. Az ajtót résnyire nyitva hagytam, hogy halljam ha sír.

Most 2 éves, kiengedem az udvarra, ha kell neki vmi bejön és szól, többször ránézek hogy mit csinál. (a nappaliból az udvarra sok ablak néz, így ahogy jövök-megyek a házban, mindig kitudok nézni hogy merre jár)

Amíg kisebb volt, pl tavaly nyáron, nem mertem kint hagyni egyedül, max annyi időre amíg bejöttem inni egyet vagy ilyesmi.

2015. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

sétából ha hazajöttünk, akkor mindig kint hagyom még 15-20 percre, míg el nem kezd nyüszögni, addig én bent levetkőzöm, elmosogatok stb.

Ébren van ilyenkor. Sajnos túl sok időt nem bír így ki, de nekem már a 15-20 perc is nagy ajándék.

2015. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igen egészen pár héttel ezelőttig kint aludt délelőtt is délután is, csak megtanult felállni a babakocsiban, lekötözni nem akartam, ezért azóta visszaszoktattam az ágyába, úgyis jön a nyár, a nagy melegben úgysem tudnám kitenni :) nálunk konyha-ebédlő-nappali egyben van és innét nyílik a terasz, mindenhonnét ráláttam, szóval nyugodtan rendet tudtam tenni, főztem-vasaltam stb... (1 éves)
2015. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem családi ház, de kertes házas övezetben lakunk egy 6 lakásos társasházban. Egész nagy erkélyünk van, ha szép idő lesz egész biztosan kint is fog aludni a lánykám az erkélyen, van napernyő és felrakom neki a szúnyoghálót, az ablakból rálátok közben. Egyébként van egy nagyobbik gyerkőc is, neki is jobb lesz mert kint nyugiban alszik a kistesó, ő meg bent nincs állandóan lepisszegve.
2015. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen,kint alszik a teraszon,ablakból pont rálátok,meg közbe kinézek rá
2015. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy lehet kint hagyni, ha az ablak alatt van és rálátsz. A barátnőmmel történt a következő eset. Kint aludt a baba a kertben a babakocsiban, ő bent főzött, mikor jött egy önkormányzati permetező autó, és minden előzetes értesítés nélkül lepermetezte az utcán lévő vadgesztenyefákat.
2015. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz :) Több barátnőm mondta, akik panelban laknak, hogy milyen jó lehet nekem, kitehetem a babát, és közben tudom csinálni a dolgomat. De igazából én nem merem kinn hagyni az udvaron, pedig csendes, biztonságos kis faluban lakunk, és a ház legtöbb pontjáról rálátok az udvarra. De lehet hogy túlparázom :)
2015. márc. 30. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!