Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol élnétek szívesebben?...

Hol élnétek szívesebben? Hegyes vidéken vagy az Alföldön?

Figyelt kérdés
Kérlek, indokoljátok is válaszotokat!

2020. júl. 26. 18:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én hegyes vagy dimbes-dombos területen, mert azt szebbnek találom. Amúgy kisalföldi vagyok, és azért ezt is szeretem :)
2020. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hegyek között. Nagy túrázó vagyok és ezért. Jobban vonz az erdő, a hegyvidék.
2020. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hegyes vidéken élek mióta megszülettem, sokat nyaraltam az Alföldön, de nem cserélném le rá. Nyáron nagyon jó a hűs erdő. :)
2020. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hegyes vidék szebb,szeretem az erdőt.
2020. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Mi az....?


A magyar PUSZTAI ember,az Alföld a természetes élőhelye a magyar embernek.

2020. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Dél-alföldi vagyok, ezt szerettem meg. Ha nem muszáj, nem cserélném le.
2020. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Bar tudom, hogy az Alfoldon sokszor takarosabb, rendesebb telepulesek vannak, en nemcsak egyszeruen szeretem a hegyeket, de egy sik videktol rosszul vagyok, nyomaszt. Az Alfoldon vegeznek magammal.
2020. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az Alföldön élek, nagyon szeretem. Érdekes, mert engem meg pont a dombos helyek nyomasztanak. Hozzá vagyok szokva, hogy messzire ellátok. A téli közlekedés meg egyenesen félelmetes dombokon, esek-bukok.😀
2020. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám, de csak pár hétre. Nem arról van szó, hogy utálnám a helyet, hanem teljesen eltér attól, amit már megszoktam (ezalatt értem a hegyes tájat és egyéb, akár aprócska dolgokat). Szóval, marad a túrázás. A városi mozgalom jobban nekem való, mivel valamiért szabadabbá tesz vagy nem is tudom jobban kifejezni ezt az érzést, de én ilyen vagyok. Jelenleg falun élek, de sok más városban jártam már. Jövőre költözöm.
2020. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hegyek, bár Magyarországon nem igazán van hegyvidék sajnos. Szerintem sokkal természetközelibb az élmény hegyek között, mint az alföldön.
2020. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!