Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti falun vagy városban laknáto...

Ti falun vagy városban laknátok szívesebben?

Figyelt kérdés
Ha most lenne annyi pénzetek, hogy tudjatok venni házat akkor falut vagy várost preferálnátok?

2019. febr. 26. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a nagyvárost. Valami vidéki kis faluban, pl olyanban, mint most. Közel a város, de mégis csendes, nyugi van.
2019. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Falu, sőt, tanya.

Legyen közel egy jól ellátott város, de az is lehet csak kb 50 ezres.

2019. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Kozeput.

Falun van hazam, de most kisvarosban lakom, kb legjobb opcio. Idovel vegleg ide koltozom.

2019. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Falun nőttem fel, akkor se költöznék vissza, ha fizetést kapnék, hogy ott lakjak. Jobban szeretek városban élni, de csak, ha az nem túl nagy és akkor se a belváros közepébe költöznék, hanem inkább egy külső, zöldebb kerületbe.
2019. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Kisváros. Most Bp.-en lakom, de van egy házunk egy kisvárosban, ahonnan két nagyobb väros is kb. félórányi buszozással elérhető. Ha minden a tervek szerint alakul, idén odaköltözök végleg. A nagyvárosi élet hátrányait most untam meg. Remélhetőleg nem lesz nehéz megszoknom az ottani életet, mert 20 éve rendszeresen töltök el ott hosszabb-rövidebb időt és rokonaim is laknak ott többen is, akikkel jó a viszonyom illetve a szomszédokkal sincs probléma. Elég volt a zsúfolt, zajos nagyvárosból!
2019. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Mindkettő, egyszerre?
2019. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Falu


Jelenleg egy 80 ezres városban élek.

Évről évre azt érzem, hogy egyre több ember van egyre kisebb helyen.

Zsúfolásig telt parkolók, bedugult utak mindenhol.

Egyre nagyobb szemét, kosz.

Teljesen indokolatlan ingatlan árak. Egy 50 négyzetpéteres panel putri kb 2x annyiba kerül mint a valós értéke.

Egyre rosszabb levegő. Mert ugye a sarki pékségbe is autóval kell járni.


Számomra az ideális egy város melletti falu lenne.

2019. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Falu, vagy kisváros. Főleg innen a zajos koszos Londonból így gondolom.
2019. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Városban. Laktam már félig faluban, de a város maradt a nyerő...
2019. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Falun laknék szívesen. Falun nőttem fel, de kb. 8 éve városban élek és gyűlölöm.

Nagy álmom, hogy visszaköltözök falura és lesz egy nagy kertem, ahol zöldségeket és gyümölcsöket termesztek, ahogy régen a családommal.

2019. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!