Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vidékről felköltözni Budapestr...

Vidékről felköltözni Budapestre a munkahely vagy jobb fizetés miatt, teljesen egyedül, tudnátok írni tapasztalatot?

Figyelt kérdés
Kelet-Magyarországon nem sok munkalehetőségem van, Pesten 10-15 tökéletes helyre is jelentkezhetnék, és valószínűleg már lenne is munkám, viszont félek a pesti a élettől. Ti akik hasonló cipőben jártatok és egyedül voltatok, mi a tapasztalatotok? Mennyire tudtátok megszokni a környezetet? Megérte felköltözni, akár anyagilag, akár a mindennapi élet szempontjából?
2020. júl. 28. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Menne a fene aprópénzért a koszos, mocskos fővárosba...

Kőszeg- Sopron tengely környékét célozd be egy bécsi, vagy burgenlandi munkahellyel, aztán kellemes helyen is vagy és pénzed is lesz.

2020. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Én se mennék.
2020. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem mennék. Azért jöttem el Szombathelyről, mert nem voltak barátaim, és vágytam a nagyvárosi életre. Előtte Miskolcon éltem. Elegem is lett ebből a sok cigóból, dögszagú villamosokból, meg hogy fél méterenként le van hugyozva minden fal. (EZT MISKOLCIKÉNT íROM!)


Én is inkább Nyugat-Magyarországot mondanám, mert a jelenlegi Budapestnél Miskolc is jobb.


23F

2020. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meenj, vágj bele! Életed kalandja lesz
2020. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy megéri munka miatt felköltözni Budapestre. Tényleg sokkal több a lehetőség akár munkában való előrelépésre, akár új emberek megismerésére.

Biztonság miatt nem kell aggódnod. Budapest Európa egyik legbiztonságosabb városa.

Ne higyj azoknak, akik lepratelepként nyilatkoznak egy akkora városról, ami akkora mint több Szabolcsi település együttvéve. Belvárosban egyik forgalmasabb helyen sincs akkora bűz és kosz mint ahogy itt egyesek lefestik. De ha számodra nagyon fontos az utcák külleme, akkor költözz Budára.

2020. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!