Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyi idő után mondtál fel...

Mennyi idő után mondtál fel az első munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Kijössz az egyetemről, szerzel egy jó munkahelyet. Mennyi ideig érdemes itt maradni, ha ez az első hely? Túl korai lenne 3 éven belül elmenni máshova?

2020. júl. 1. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha jó és szereted, akkor miért hagynád ott?
2020. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

22 év... :D

2,2 után kellett volna!

2020. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért mert rossz nézni, hogy máshol akár 2x ennyit is kereshetnék.
2020. júl. 1. 20:25
 4/11 anonim ***** válasza:
2 hét.
2020. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
8 év. De általában 3-4-et mondanak ideálisnak. (Persze sok mindentől függ, ha tudsz az adott cégnél szakmailag, karrierben, fizetésben előre haladni, akkor nem feltétlen éri meg váltani, abban mindig van egy kockázat.)
2020. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 év, de az még egyetem alatt volt, és az egyetem miatt mondtam fel. Ahogy mondták, normális munkahely esetén a 3-4 év reális, kivéve ha lehetőséged van a megfelelő szakmai előremenetelre az adott cégnél, akkor értelemszerűen jobb maradni.
2020. júl. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eddig mindig kb. Két év után váltottam. Maradtam volna szívesen tovább is. De ezek a váltások mindig 25% feletti fizuemelést hoztak, míg amíg maradtam vhol 10% volt a max amit el tudtam érni. Ez meg azért nem mindegy...

De most talán tovább maradok...

2020. júl. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Junior pozícióból váltottam nem juniorba másik céghez és ugyanígy seniorba a harmadiknál. Így mindkét alkalommal nettó lett a korábbi bruttóm.
2020. júl. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy 2 év után váltottam először, onnan pedig 3 év után másodjára.
2020. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha jól tudom, függetlenül attól, hogy első vagy sem, ma már átlagosan 4 évente váltanak munkahelyet az emberek. Ebben az átlagban persze benne van az is, aki havonta, és az is, aki egy helyen dolgozza le az életét. 3 év az teljesen rendben van, egyáltalán nem korai, sőt, szerintem az 1 év is simán belefér. Ha van jobb lehetőség, miért ne élhetnénk vele?
2020. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!