Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hangosak a szomszédaim, 3...

Hozé don Padrafos kérdése:

Hangosak a szomszédaim, 3 gyerek van. Csataüvöltés van egész nap. A kislány sikít, mintha erőszakolnák, és csak szereti a hangját, nincs komoly oka erre. Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
Kertes ház. A többi (normális) szomszéd is panaszkodott már rájuk. Szóltunk már. Nyugdíjas szüleimet lerázták, 5 perc múlva ugyanaz a ricsaj volt. Torkaszakadtából üvölt a kislány, meccset közvetít. Én a másik lakrészben csukott ablaknál fülhallgatóban is hallom őket. Átmentem szólni, támadásnak vették. A hangnememet kifogásolták, meg hogy hogy merem tegezni őket (3 éve tegeznek), erre felhúztam magam és csúnyát is mondtam. A gyerek nevelésbe ne szóljak bele, meg joguk van hangoskodni. De csináljak amit akarok, hajrá! Leszarják. Fater többször majdnem elesett ijedtében a sikolytól, pihenni sem tudnak. Én is meló után ezt hallgatom. Mondtam a szomszédéknak, sétáljanak egyet a környéken, és nézzék meg, hogy máshol szokás-e így visítani. Komplett idiótának vettek. Mondták, válogassam meg a szavaimat a gyerekek előtt, amikor le önző parasztoztam az apát. 40 éve itt lakom, itt születtem. Csak a költözés marad, vagy tehetek mást is? Bosszantó, hogy idiótaként kezelnek. Azt mondták, az apám is szereti a gyerekeiket, közben naponta szentségel miattuk, és amikor hétvégén beszélgetünk a teraszon, nem értjük tőlük egymást. Elgondoltam, hogy áron alul eladnánk a házat valami veszélyes társaságnak, akik miatt ki sem mernének többé jönni az udvarra a szomszédék. Létezik valami, amivel jól járok? Gyámügy kihívása a nevelés hiánya miatt pl? Többen laktak már itt, gyerekesek is, és egyikükkel sem volt gondom, abból sejtem, hogy nem csak bennem van a hiba.

2020. aug. 1. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem értenek a szép szóbol marad a saját fegyverük. Ajánlom valami hangos zenét feléjük irányítva....esetleg valami rég hangos robogót huzatni egész nap...
2020. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%

Érdekes, egy csomó 3 gyerekes ismerősöm van, és egyiknél sem tapasztalható ez amiről írsz. Sőt még a szomszédom is 3 gyerekes, és jó magam is-és soha azt amit te írsz nem tapasztaltuk. Ellenben a szomszédba 2 fiúkölök hajnali 4-ig ordít, és tajt részeg a haverjaival ezért szerinted szóljunk a gyh-nak? rendőrségnek?:D


Kérlek, adj megoldást, mert ez tarthatatlan:D

2020. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom, hogy ha én is zajongok, meddig mehetek vajon el? Még végén engem büntetnek meg. Van egy 50cm-es darab vonatsínem és a flex. Hangszóróból fogfúrás, vagy szülés hangok. Magas hangú riasztó (moszkitó), amit csak gyerekek hallanak. Úgy tudom, ezt Amcsiban betiltották és büntetik. A másik szomszédnál is vannak gyerekek, ők is játszanak a kertben, de ekkora sikítás nincs. Őket nem akarom zavarni! Az óvoda mellett sincs ilyen hangerő. Feszült vagyok. Fater otthoni gondozásra szorul sztrók után, nehéz ügy a költözés.
2020. aug. 2. 00:01
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Tarts méheket. Bár nem tudom családi házak között lehet-e.
2020. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Nah ez a szar a kertes házban onnan nehezebben költözik az ember. Bosszúra bosszú se jó, csak még jobban elmérgesedik a dolog. Csináld azt hogy pár napig nem foglalkozol velük, hátha észre veszik magukat. Ha látják téged bosszant azért is csinálni fogják.
2020. aug. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Az édes pihenés csak a Slayer zenéjétől válik igazán édessé. Akkor szól a legszebben, amikor ők pihennének. De feldobhatod a hangulatot egy kis Rammsteinn-nel is.
2020. aug. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznapi csalódások... Jó hangosan. Hogy a gyerekek is jól hallják. Ha már háborút akarsz.
2020. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szigorúan akkor kell valami hangos dolgot csinálni amikor pihennének, csak ebből értenek
2020. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Hívj rendőrt! Ne azzal, hogy hangosak, hanem azzal, hogy aggódsz, mert egy gyerek sikoltozását hallod a szomszédból!


Ha a 3-4. alkalom után sem kezdik megnevelni a kölköt a szomszédokkal közösen birtokvédelmi eljárást kell indítani, amihez a rendőrségi incidensek jók lesznek bizonyítéknak.

2020. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Holnap délután kihívom a jardot az első hangra. Ma csendesek voltak. Talán már tervezik, hogy intéznek el, mert be mertem szólni nekik "senkiházi" létemre. Mintha nem én laknék itt 80 óta.

És a Slayer: amikor a gyámhatóság cibálja ki anyu kezéből a gyereket, aput a rendőr fogja le közben, NA AKKOR ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ teljes hangerő! Életem legszebb napja lenne!

2020. aug. 2. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!