Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasház : ha közvetlen...

Társasház : ha közvetlen szomszéd az ő lakásán belül, olyan dolgot művel (évek óta) ami a másik szomszéd ingatlan hányadát károsítja, azt hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Ha közvetlen szomszéd az ő lakásán belül, olyan dolgot művel (évek óta) ami a másik szomszéd ingatlan hányadának a folyamatos állapotromlásához vezet - azaz az ő saját lakásának a ROTHASZTÁSA - már átterjed a szomszéd lakására, annak a felülvizsgálatát hol lehet kérvényezni?

Évek óta NEM FÜRDIK mert rossz nála a zuhany, csakhogy az a vizesblokk már full penészes (fekete) és a penész már áttört a falon és nálunk is megjelent.

Mi a teendő??



2020. aug. 11. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a szomszéd mérget öntött a kértünkre. Állatok is doglöttek és növények is.

És még ő fenyeget, hogy feljelent... Szóval én azt tervezem, hogy a házat valami tapasztalt családnak kiadók, akik kicsinálják a szomszédot. Pénz nem számít. Ember módjára ezt nálunk nem lehet intézni.

2020. aug. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Folottunk meg a zsido szomszed lerohadztotta a furdoszobank plafonjat. Mert letagadta,h tole azik. Immar 10 ev telt el,azota a nyanya megdoglott es az unoka (25 eve) lett a tulaj. 2 eve mondogatjuk neki. Vegre kihivta a biztositot es egy 20 cm-es csoszakaszt kicsereltetett.


Mostmar megirtam a kozoskepviselonek,h az egesz furdojet es konyhajat ujittassa fel,kulonben a jegyzonel birtokvedelmet kerek es ae kiadni se lakni nem fog tudni benne. Azota azt mondta most a telefonba,hogy eladja.

2020. aug. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felsőszomszédaim feketeláb indiánok voltak, azaz cigányok. Az elképzelhető összes módszert bevetettem náluk. Kezdtem a szép szóval, és sorban haladtam a keményebbek felé. Közepes erősségűnek számított, hogy 3 órán keresztül heavy metált ordíttattam felfordított hangfalakkal, úgy hogy nálam berepedt az ablaküveg, szóval nem halkan szólt a zene. Eredmény: semmi. Türhő parasztokkal egyszerűen semmit nem lehet csinálni, még a rendőröket is kinevették. Tehát a tanácsom: költözz el. Én ezt tettem, kínlódjon velük más.
2020. aug. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Birtokvédelmi eljárást kell kezdeményezni a jegyzőnél
2020. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Birtokvédelem plusz házfenntartók!

Nagyon fontos mert akár szerkezeti gondokat is okoz vagy az undorito lefolyo bedugul és akár szétkell szedni mindent.

Mindenképp szólj valakinek.

2020. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!