Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ki tudom adni a társasházi...

Ki tudom adni a társasházi tárolóm?

Figyelt kérdés

Van a győri lakásomhoz egy 4m²-es tároló, ezt ki tudom adni bérbe?

Mennyiért?

Van rá kereslet?

Köszi.



2020. júl. 26. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Igen.

Attól függ, hol van.

A környék lakásbérleti díjának 50-100%-a közt valahol (nm-ár).

És hogy milyen.

Teherlift mellett emeleten teljesen zárt, falazott, burkolt helyiség többért, pincében kocsibeállók mellett hálós kevesebbért.

2020. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xswerdy ***** válasza:
100%
a társasház SzMSz-e tartalmazhat korlátozásokat, jellemzően pl. a tulajdonostársak előbérleti jogát.
2020. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Meghirdetheted "kis ékszerdobozként", havi 120 ezer+rezsi, két havi kaució. Biztos lesz valaki, aki kiveszi.
2020. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha társasház, akkor olvasd el az szmsz-t és ha nincs benne semmilyen korlátozás, akkor tedd ki a hirdető falra. Nálunk azonnal lecsapnak a tárolókra, parkolóhelyekre, akár eladás, akár bérlés. Nagyon kevés van sajnos. Havi 20 ezer forintokért mennek ezek nálunk.

Némileg rosszabb helyzetben vagy, ha minden lakáshoz jár tároló. Így nyilván kisebb lesz a kereslet.

2020. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Van rá kereslet?"

Ezt mi innen honnan tudhatnánk? Neked kell kiderítened.

2020. aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!