Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakott már valaki bérelt...

Lakott már valaki bérelt garázsban?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig? Milyen volt? Mi alapján érdemes választani?

2020. aug. 12. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra, érdemes figyelni, hogy szigetelés ide vagy oda, a segged be fog fagyni télen. Szóval villany radiátor alap felszereltség..
2020. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lakni garàzsban? Màrmint engedèlyezik? Hàt mindjàrt nèzek egyet, kell a fenènek ez a sok, mèregdràga albèrlet. :D úgyis csak aludni jàr haza az ember meló mellett.
2020. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, nem veszik olyan szigorúan, mint a raktáraknál.
2020. aug. 12. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ezt minden heten kiirod?
2020. aug. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg lakhatsz, a kutya nem fog vele törődni.

Csakhogy a lakhatásba beletartozik, hogy mosdasz, mosol, főzöl, vécézel, szemetet gyártasz.

Ezeket hogy akarod megoldani egy garázsban?...és akkor még a télről, fűtésről nem is beszéltünk.

De te tudod!

2020. aug. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiért manapság egy garázst bérelsz, alig többért már szobát is kapsz és nem úgy élsz, mint egy szutykos állat az ólban.
2020. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Láttam 30 ezer/hóért. Albérlet a világon nincs ennyiért. Ráadásul ott lopnak is.

Tisztálkodást meg tudom oldani.

2020. aug. 13. 09:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

De 40-ért már van szoba Budapesten

[link]

2020. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát...Mi kisvárosban tízezer/hóban béreltünk garázst, a szobát amit béreltem meg ötven volt, és a garázsunk háromszor volt nagyobb, mint az a putri, szar, retkes, bogaras, büdös szoba ahol laktam. Nagyon nem éri meg szobát bérelni.

Persze a garázs nem tartalmazta az áramot, stb. Nem is arra bíztatlak, hogy költözz garázsba. Egyébként a garázs soron, ahol volt a garázzomy ott volt egy pasi, aki a garázsában lakott. Egész nap annyit láttam, hogy iszik az ajtóban, este meg magára csukta az ajtót.

Egyébként gondolkozz logikusan, egy átlagos garázsban nincs zuhanyzó, wc, tűzhely, fűtőalkalmatossàg. Hogy oldanàd meg ezeket?

2020. aug. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!