Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debrecencen, vagy Budapesten...

Debrecencen, vagy Budapesten élnél szivesebben?

Figyelt kérdés
Miért?

2020. aug. 22. 13:52
A kérdező szavazást indított:
Debrecenben
Budapesten
46 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert Budapestet már unom (40 éve itt élek). Remélem az életem második szakaszában adódik olyan lehetőség, hogy elköltözzek valamerre.
2020. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én a kettő közül csak Budapesten éltem eddig, de nem vagyok oda érte. Szerintem Debrecen sem jobb hely, ott is olyanok az emberek, amilyenek...
2020. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Ha egy taj teljesen lapos, en ott rosszul erzem magam. Debrecenben felkotnem magam.

Budapest almaim varosa volt, ami rohad, mocskos, es nagyon szeretnek ott elni, de valoszinuleg nem birnek.

2020. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Sokkal élhetőbb hely emberileg,tisztább,kevesebben vannak,nem szemetes a környék közel van hozzá Hajdúszoboszló,oké a fizetésekkel már baj van,de engem nem boldogít a pénz ezért elég nekem Debrecen.

Budapesten csak a pénzért laknák,egy külföldi ország szegényebb fővárosában biztonságosabban érzem magam mint BP éjszaka.

2020. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy rosszul írtam ki a kérdést

*Debrecenben

2020. aug. 22. 17:07
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Debreceni vagyok, de Budapesten tanulok. Amíg Debrecenben töltöttem időm nagy részét, addig Bp-re vágytam, mióta viszont Pesten vagyok azóta meg inkább Debrecenbe.

Úgyhogy akárhogy is, én Debrecenre szavazok!

2020. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Budapest minden tekintetben viszi a prímet! Mondhattok amit akartok...
2020. aug. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%
budapest egy világváros, debrecen meg egy vidéki porfészek
2020. aug. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Én Budapesten nőttem fel, és egyes vidéki városokba szívesen költöznék, de legyen hegy! Debrecen egy nagy poros puszta a széles utcáival, ráadásul a "cívisek" eléggé különbnek érzik magukat. Budapestet azután kezdtem csak igazán értékelni, hogy sokat utaztam a világban és láttam, hogy felkapott, körbeajnározott városok a nyomába se érnek. Szépségben és kulturális értékekben minden főváros mögötte kullog, Prága is bőven.
2020. aug. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőben éltem és egyiket se szeretem.. tanyán élnék..
2020. aug. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!