Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debrecencen, vagy Budapesten...

Debrecencen, vagy Budapesten élnél szivesebben?

Figyelt kérdés
Miért?

2020. aug. 22. 13:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nagyon hasonlít a kettö,olyan értelemben hogy túlzsúfolt büdös nagyvárosok,multikultúrával(rengeteg arab, szinesbörü).

Ha már választani kellene inkább Budapest mert ott az ingatlannak mindig van értéke és kereseti lehetöségek jobbak,ráadásul Debrecen túlárazott pedig lehetöségek rosszabbak. Viszont azt sem lehet mondani hogy a béke szigete,tipikus nagyváros ami mindenben elmarad Budapesttöl.

2020. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
23%
Debrecen egy undorító putri, laktam ott. Inkább Pest, bár én kisváros pàrti vagyok.
2020. aug. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%
Semmi pénzért nem laknék Budapesten 2 millió emberrel akik mind bunkók
2020. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%
Érdekes, én még csak olyan bunkóval találkoztam Budapesten, aki máshonnan költözött oda vagy turista. Aki pl. nem köszön a lépcsőházban, kb. mindig vidéki. Nem tudom, hogy lehetnek ekkora különbségek országon belül, hogy ennyire nem kapnak alap nevelést, hogy ha egy idegen helyen vannak, akkor köszönnek, mert még visszaköszönni is elfelejtenek sokszor. Meg nem adják át a helyüket a buszon. Állati ciki, ha egy ősz öregasszony ugrik fel a kismamának, mert a vidéki egyetemista terpeszkedik az ülésen a bőröndjével, miután terpeszkedett x órát a vonaton is. Idejöttök és jól eleresztitek magatokat, aztán egymásra hiszitek azt, hogy "a pestiek bunkók"...
2020. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
Debrecen nem vidék.
2020. aug. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen csak a budapestieknek vidék. Rossz hallani is.
2020. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!