Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az mennyire normális, hogy...

Az mennyire normális, hogy kerülöm a szomszédaimat, és félek, hogy összefutok velük?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig aggódok, hogy pont egyszerre megyünk be a kapun, vagy szembejönnek velem, és köszönnöm kell nekik.


Még csak most költöztem ide, és alapból normálisnak tűnnek, nem volt velük még semmi konfliktus. Csak valahogy mégsem szimpatikusak.


Ez beteges, hogy ilyesmin idegeskedek? Szeretnék nyugodtan hazajárni, és nem ezzel foglalkozni... Lehet pszichológushoz kéne mennem?



2020. aug. 23. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Sose bízz a szomszédodban
2020. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szorongás szerintem ami nálad van.
2020. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Én sem csípem semelyiket sem, igazi oka nincs. Vedd figyelembe, hogy azt az (max.) 1 percet kibírod...
2020. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez beteges. Semmit se tettek ellened, de neked nem szimpatikusak és tartasz tőlük. Igen, fordulj pszichológushoz.
2020. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mostanában én is kerülöm a szomszédaimat. Pláne mióta kiderült valami :D
2020. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! (én senkit nem pontoztam le)
2020. aug. 24. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Megértelek. 2 hete költöztem új albérletbe és nem futottam még bele egyik szomszédomba se (4 lakás van a szinten), csak hallottam őket néha, mikor jöttek-mentek éppen. Nem tudom megmagyarázni, miért, de nincs kedvem velük találkozni. Mindig reménykedem is, mikor indulok itthonról vagy jövök haza, hogy tiszta lesz a terep és nem botlok bele senkibe. Eddig még így volt. :D De előbb-utóbb biztos belefutok valamelyikbe.
2020. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!