Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédaim hang nélkül...

A szomszédaim hang nélkül járnak! Szinte suhannak! Ez normális? Kellene tőlük tartanom?

Figyelt kérdés

Zárkózott emberek, 1x sem beszéltem velük, De költöztek, felhúztak 2 méteres léckerítést, kamerákat raktak ki és alig látom őket.

Nem akarok kíváncsiskodni így én sem kerestem ők társaságát!


De az feltünt, hogy valahogy ők "hang nélkül járnak!" nem hallani hogy lépnek! Nem kopok a cipőjük, nem csoszognak, és fura.

Az ajtót is úgy nyitják, hogy csak annyit hallok, hogy "tikk!" elfordult a zár. Hang nélkül nyitják, csukják a bejárati ajtót, meg a kaput is!

Háttal álltam nekik, mostam a biciglim, és elmentek mögöttem anélkül hogy észre vettem volna! Már csak a sarkon láttam elsétálni őket!


Ez fura, mert minden ismerősöm bevágja maga mögött!


Kellene tőlük félnem? Lehet nindzsák, és éjszaka belopakodnak, hogy megöljenek?

17/F



2014. máj. 27. 04:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az nagyobb baj, hogy neked "biciglid" van.
2014. máj. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gyerekes vagy. Lehet hogy az a 2 méteres fal hanot is tompít, de neked ez a legnagyobb problémád? Amúgy meg tényleg természetellenes ha ennyire védeni akarják magukat még a szomszédoktól is. Adj nekik valami gúnynevet és lépj tovább ezen és értelmesebb dolgokkal kösd le magad. Ha meg ennyire unatkozol akkor inkább keress vmi jófej csajt társaságnak.
2014. máj. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez most vagy vicc, vagy az életkorodhoz hozzáadtál még 6 évet.
2014. máj. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek nindzsák. Nyugi, nem téged akarnak megölni, rajtad csak tesztelik a csendességüket. Ők sokkal nagyobb falatra várnak, de ezt nem mondhatom el, mert tudod... akkor meg kellene hogy téged is öljenek. Lény nyugodt, és ne ingereld őket! :) :)
2014. máj. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 klopusz ***** válasza:
100%

Örülj neki!

Az én szomszédaim előszeretettel üvöltöznek, lehetőség szerint reggel hatkor és este tíz után. A lépcsőn (zártszelvény + lépcsőlap) sem tudnak menni, csak trappolni, nehogy már ne legyen hangja!

2014. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen logikus:ezek szellemek, csak nem a kopogó fajtából valók.

Légy barátságos, kérdezd meg tőlük, féltek-e amíg éltek?

2014. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ufok és jobb ha vigyázol nehogy elvigyenek :/
2014. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ember te beteg vagy... Istenem, hogy hordhat a hátán a föld ilyen embereket... ha ilyen szomszédaim lennének én is magas falakat és hangszigetelőket húznék magam köré... Arra meg nem gondoltál hogy van okuk arra hogy rejtőzködjenek? ( mondjuk erre elég ok a kíváncsi szomszéd ) okok pl a munkája vagy bármi, értékes vagyok nem bankban hanem otthon, vagy csak elővigyázatosak, ha nekem lenne sok pénzem én is felszerelnék mindenféle hi-tech dolgot, mozgásérzékelők, kamerák, hőkamerás riasztók stb... hogy hangokat nem hallasz, arra nem gondoltál hogy mint általában az uj építésű házak hangszigeteltek, vagy direkt építettek be hangszigetelőket, a másik meg hogy nem hallottad a lépteiket, pl tesómnak is van olyan cipője mint ha már szövet lenne a talpa, és annál sem hallani hogy megy vagy a puhább gumitalpú cipőket sem hallani... -.-"



JOGA VAN HOZZÁ HOGY A SAJÁT TELKÉT, VAGYONÁT, ÉRTÉKEIT VÉDJE ÉS FELÜGYELJE, ÉS NEKED MEG SEMMI KÖZÖD HOZZÁ HOGY MIT MIÉRT TESZ ÉS HOGYAN MÉG TÉGED NEM KÁROSÍT MEG VALAMILYEN MÓDON!!!

2014. máj. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen. Félj tölük. Ki látott már olyant, hogy valaki nem üvöltözik folyamatosan meg az ajtot sem ba--za be maga után hanem becsukja? Föleg arra vigyázz nehogy eltanuld tölük.
2014. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Valószínűleg maffiózók.
2014. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!