Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha a szomszédaim...

Mit tegyek, ha a szomszédaim nem normálisak, eszetlenül hülyék? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hajnalban ordítanak artikulálatlan és torz hangokon, sokszor három óra körül. Mintha ölnék egymást... A csaj ráadásul eszméletlenül rondán beszél, olyan szinten, ami pasitól is meglepő, és sokszor hihetetlen alpári módon ossza a vele együtt lakókat. Néha olyan, mintha egy istálló lenne a lakásuk... Hajnalban van mászkálás, zuhanyzás, zenélés, hangos röhögés (önmagában), de ez még mindig jobb, mint amikor ölik egymást. Jah és a poén: a csaj diplomás, tehát nagyon nem ezt a viselkedést várná az ember... Arról már nem is beszélve, hogy amikor másnál volt fúrás nappali órákban, ő hangosan ordított át anyázós szövegeket, meg még rosszabbakat is, hogy mit csinálna azzal a fúróval és a szerelő emberekkel... Amit nem értek, miért viselik el tőle ezt, az egész lakóközösség?

2017. dec. 21. 01:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Te miért viseled el? Ugyanaz a válasza a lakóközösségnek is...

Én biztos nem tűrném ha csak nem ők a terület maffiózói.

2017. dec. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Néhány bevált tanácsot leírok.

Volt egy szomszédom aki egész nap teljes hangerőn bömböltette a tévét, akár éjjel is. Először szóltam neki, de rávágta hogy mi közöm hozzá. Ezért az anyanyelvén közöltem vele, ami annyit jelentett hogy kívülről a betonfalát nagy kalapáccsal teljes erőből úgy dörömböltem hogy egy épületbontó részeg culáger is csak inas lehetett volna mellettem. Ez teljes sikert hozott, azóta síri csend van.

Vagy volt olyan eset egyik felettem lévő lakásban, hogy hangosan harmonikázott a lakó, vagy helyesebben mondva zombi. Rajta meg a Természet Patikája segített, mert hagyatékból találtam egy tubus lejárt szavatosságú körömvirág krémet, amit at ajtaja kilincsére nyomtam. Ez meglepően gyorsan hatott, mert pár perc alatt síri csend lett és azóta sem hallani róla életjelet. Pedig Maria Treben nem is ír erről a hatásáról az Egészség Isten patikájából c. könyvében. Ja és ezzel egy időben a postaládájába dinnyehéjat nyomtam amit a kukában találtam. Valószínű a két hatóanyag együtt, szinergetikus hatással fejtette ki a csodatévő hatását.

Alja népséggel emberi nyelven hiába próbálnál beszélni. De a saját anyanyelvükön remekül értenek.

Persze úgy csessz ki velük hogy ne tudják meg hogy ki volt. Utána a többi lakó is felbátorodik ellenük.

2017. dec. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a dörömböléses nagyon nagy, jól tetted! :) Sajnos az ilyenek tényleg nem értenek a szép szóból...
2017. dec. 21. 02:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy volt olyan lakó a 2. emeleten aki minden hajnalban bömböltette a rádiót. Neki meg olyankor megnyomtam a kaputelefonját ami folyamatosan csengett neki utána. Az a nullás IQ-jú selejt utána több lakót is számon kért hogy nem-e ő volt. Persze ők meg lecseszték hogy kevesebbet igyon. A többi lakó tájékoztatta a nagy rejtélyről hogy valaki azért nyomkodja neki mert bömbölteti a rádióját. Úgy elitta az agyát hogy annyi agysejtje sem volt neki hogy rádöbbenjen a becsengetések okára.
2017. dec. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
milyen diplomája van?
2017. dec. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valami társ. tudomány, talán szociológia.
2017. dec. 21. 03:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk szerencsére mostanra beállt a rend, csend van, béke és nyugalom. Na persze nem volt ez mindig így, 10-15 éven keresztül keserítették meg a mindennapjaimat, az ilyen torz tahók. Mi is bevetettünk minden féle fortélyt, praktikát anno. A lakók nem nyeltek, nem tűrtek, mert azért akadt mindig 1-2 aki oda tette magát és nem restellt éjszaka becsengetni az illetőhöz és helyre tenni több kevesebb sikerrel.


Három évvel ezelőtt valaki egy sárga csekket gyűrkélt a kezében valahol. Bedobta a szemetesbe, majd kivette, kisimította. Hallottam, hogy panelban lakik, lerészegedett a cimborákkal és csinálták a parádét. Volt csecsemő a házban aki állítólag erre ébredt fel, az anyja, apja, kihívta a rendőrséget, kiszálltak és a bulizó részegnek csendháborítás címen kiállítottak egy 10.000 Ft-ról szóló csekket.

2017. dec. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

22 órától hajnali nem tudom hány óráig csendháborításnak minősül és ha a kimenő járőr rajt éri őket és feljelentést tesz, akkor annak már következményei vannak. A rendőr kihivását annyiszor ismételheted meg ahányszor ez az éjszakai csendháborítás megtörténik. Egyik alkalomkor a rendőr azt mondta hogy már a második alkalomra bevághatja őket az őrszobára éjnek éjjelén.


Egyszer egyik ismerősöm azt mondta hogy Magyarországon csak a cárizmus vagy a diktatúra működőképes. Hát ilyenkor tényleg azt mondom hogy igaza volt. Vajon mit csinálhatnak Észak-Koreában ilyen lakókkal? Gondolom gumibottal is kezelésbe vehetik őket vagy munkatáborba viszik egy kis átnevelésre.


"Na persze nem volt ez mindig így, 10-15 éven keresztül keserítették meg a mindennapjaimat, az ilyen torz tahók."


Pedig lehet hogy az lenne az ország felvirágzásának a titka ha fordítva lenne, vagyis a normális, tanult, intelligens és tisztességes emberek keserítenék meg a torz tahók és kevésbé tisztességesek életét. Lenne néhány elképzelésem hogy hogyan, mivel éltem a régi rendszerben ahol tanultam pár bevált dolgot. Például a torz tahók kaphassák a munkák legalját havi nettó 30 ezerért és napi 8...14 órában. És ez addig folytatódjon amíg intelligens civilizált ember nem lesz.

2017. dec. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: a csendháborítás már régen nem idöhöz van kötve, hanem csak a hangeröhöz.

Kérdezö: amikor megy az ordibálás, kihívod a rendöröket rájuk, és ha minden alkalommal hívod öket - a többedik alkalom után igencsak lerendezik öket.

2017. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos elvileg pont tanult emberek, és mégis. Nem isznak, nem cigiznek. Azért nehéz, mert hajnalban felkelnek mondjuk 20-30 percre, ölik egymást, majd újra csend. Mi van, ha mire kiérnek a rendőrök abbahagyják? Vagy amikor csak úgy felröhög magában random hajnalok hajnalán?
2017. dec. 21. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!