Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne kezdeni ezzel a...

Mit lehetne kezdeni ezzel a hülye nővel, hogy lekopjon rólunk?

Figyelt kérdés

Lakik egy hülye idióta az utcánkban, aki minden beszélgetésünkbe belepofázik (amikor nyitva van az ablakunk), ha összeveszünk, akkor rajtunk röhög, ha beszélünk valamiről, akkor hozzászól az utca másik oldaláról. Amikor kimegyek a kapun, akkor hangosan kommenteli a történéseket. Olyan, mintha rá lenne állva a családunkra. Már mondtam neki, hogy ne szóljon bele a dolgainkba, mert nem hozzá beszélek, de nem érdekli, ugyanúgy csinálja tovább. Amikor meglátjuk egymást, akkor csak pukkadozva bámul és méreget, de köszönni nem köszön. Amikor én köszöntem neki, akkor beszólt nekem, hogy fogjam be. Nincsenek előzmények, nem tudom hogy hívják, beszélni nem hajlandó velünk. Amikor köhögtem, akkor átkiabált a nyitott ablaknál, hogy fulladjak meg.

Na most ha kommunikálni nem hajlandó, mégis minket fülel és nem szakad le rólunk, akkor mit tudunk tenni annak érdekében, hogy ez befejeződjön?


2020. aug. 26. 15:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Dugjátok meg, úgyis arra vágyik
2020. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!