Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szomszédom édesanyja túlságosan is kedvel de én nem akarok tőle semmit. Azért sem akarom lekoptatni mert a szomszéd kicsinál a ha megutál.(járt már úgy lakó)

Mit csináljak? Hogy éreztessem vele, hogy nem akarok tőle semmit? Többször is bepróbálkozott. Ráadásul nem is vagyok szingli. És 30 év korkülönbség is van. Amellett, h g@cironda. Mit csináljak???


2020. aug. 27. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig mást nem igen tudsz tenni, mint lekoptatod. Ha nem akarsz vele kapcsolatot az a te dolgod. Ráadásul harmin év korkülönbség? Még a te anyád is simán lehetne.

Amennyiben nyiltan kimondta, hogy kapcsolatot akar veled te is mond ki nyiltan, hogy nem akarod. Azért azt a részt hagyd ki, hogy g@cironda mert akkor még rádszállhat bosszúból.

2020. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolsz te ebben többet, mint amennyire ő közeledik? Lehet, hogy csak segítséget szeretne kérni ebben-abban, vagy egyszerűen csak beszélgetni, mert hótra unja magát. Ennyi sem férne bele.
2020. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem éreztetni kell vele, hanem nyíltan a szemébe megmondani, hogy bocsi, nem szeretnék veled semmiféle kapcsolatot. Ennyire egyszerű.
2020. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy nem teljesen normális a fia. Aki a szomszédom. Tett már tönkre itt lakót.
2020. aug. 29. 00:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel tett rönkre lakót?
2020. aug. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kommunista volt az apja. Nyitogatta az ablakot ott ahol őhálója volt. Fojamatosan szidta a gyerekét. Ba többi lakó előtt kibeszélte stbstb. A többi lakótól tudom. Akik már tanultak belőle. Gyerekem nincs ugyan de nem akarok hidegben aludni. Nem akarom, hogy szivasson. Pl a f@szi májusfáját kidobtam arrahivatkozva, hogy a rajtalévő papírok összefogják az autó borítását.
2020. aug. 30. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!