Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek? Tegyek e valamit?

Mit tehetek? Tegyek e valamit?

Figyelt kérdés

Üdv. Egyik ismerősöm, a minap át hívott számítógépet telepíteni.


El is mentem, de ami ott fogadott, az mélyen megdöbbentett.

Van nekik, egy pár hónapos kis lányuk.

Mikor be mentem, kb olyan szag volt a lakásban, mint ahol megdöglött egy állat. Magyarul dög szag volt.

A kislány, a másik szobába sírt keservesen amíg ott voltam, de az apuka nem ment megnézni, jobban érdekelte a számítógépe. Többször szóltam neki, hogy meg kellene néznie a babát, mert nagyon sír. Végül azt mondta, hogy majd az anyja intézkedik.


Épp végeztem a géppel, ( a gyerek még most is sírt ) mikor haza ért az anya. Csutka részegen. Be ment nagyokat böfögve abba a szobába ahol a gépet csináltam, és lefeküdt. Az apa sietve kitessékelt, megköszönte a segítségem, és beviharzott.

Még kintről halottam, hogy káromkodik a feleségére, az meg ordított vissza.

Nem kisebbségi család, mielőtt valaki erre asszociálna.


Én csak a gyerekért aggódok, de nagyon.

Tehetek e bejelentést ebben az ügyben, és ha igen hol?


Barátom azt mondta, ne avatkozzak bele, nem az én dolgom.

De aggódok a kislányért.



2014. dec. 4. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Névvel címmel tegyél bejelentést.
2014. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán a gyámügy.
2014. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen talán a gyámügy tesz valamit, a rendőrség, nagyobb szervek mutogatnak egymásra.
2014. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tisztességes embernek tartod magad, akkor bejelentést teszel. Ha nem akarod elaprózni, akkor a családsegítőnél, ők majd a továbbiakat intézik. Ó, az a szegény kis gyerek!
2014. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A gyámügyre be mentem, be jelentettem az esetet. Azt a választ kaptam, hogy intézkedni fognak. A biztonság kedvéért a rendőrségre is be fogok menni az ügyel kapcsolatban.
2014. dec. 6. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!