Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni, ha a felső...

Mit lehet tenni, ha a felső szomszédok állandóan dörömbölnek, de bírók? Bajba kerülhetünk, ha vitába kerülünk velük?

Figyelt kérdés

Elviselhetetlen már a zaj (egyébként gyerekük is van, valószínűleg ő is kiveszi a részét a plafontrengető dörömbölésből). Ti szólnátok emiatt bíróknak? Szüleim rettegnek, hogy bajba kerülünk, de engem már kikészít a zaj.

Ha esetleg van itt jogász, bíró is, az szakmai véleményt is írjon légyszi.



2020. aug. 31. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy Kurby a parancsnok mondta: "A törvény mindenkire vonatkozik uram."
2020. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1: Igaz, de annyi korrupciós, vesztegetős sztorit lehet hallani Mo-n. :(
2020. aug. 31. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy értelmes emberek. Első körben megpróbálhatnád jelezni nekik a problémát. A bajba kerüléstől rettegés azért túlzás szerintem. Nekem is volt dübörgő felső szomszédom, tényleg nem lehet bírni az ilyeneket, úgyhogy beszélj velük udvariasan, de határozottan. Aztán ha bunkón reagálnának, akkor már érdemes más megoldásokon is gondolkozni, de első körben jó lenne vita nélkül rendezni az ügyet.
2020. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs miért bajba kerülnötök, akkor nem fogtok. Persze ezután lehet, hogy ha nálatok lenne valami miatt hangzavar, akkor ő lesz az első, aki rendőrséggel fenyeget majd. De persze ez csak akkor, hogy ha nem látja be, hogy hibás volt.


Nekünk drogos c szomszédunk bömböltette a zenét, aki azzal fenyegetett, hogy megöl minket, mikor kihívtuk a rendőröket, nem lett belőle semmi a végén.

2020. szept. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a magas beosztású emberek se rendelkeznek feltétlenül a kulturált társasházi viselkedés képességével... Én téglában lakom (Hattyú utca), mellettem egy középkorú pár, a faszi valami jól menő cégnél van vezető beosztásban. Jól szituáltak, rendesek, de úgy trappolnak, mint valami elefántcsorda. Úgy verik a lábukat, hogy az én lakásom is zeng tőlük. Meg a fürdőszoba ajtaját is úgy csapkodják, hogy nem lehet nem meghallani. Külön meg kéne tanítani őket a kilincs használatára meg arra, hogy egy ajtót hogy kell normálisan bezárni, és egyebek. Elég kiábrándító, hogy ezt nem sikerült elsajátítaniuk mindeddig.
2020. szept. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a falszomszédaim dübörögnek iszonyatosan. Mikor beköltöztem, a tulajék mondták, hogy egy pár lakik ott, jófejek, ismerkedjek meg velük. Utóbb kiderült, hogy vagy hatan vannak, és a folyamatos dübörgésből ítélve, amit produkálnak, a legkevésbé sincs kedvem megismerni őket. A nő életvezetési tanácsadóként meg mediátorként hirdeti magát, külön honlapja is van, szóval vicc az egész... Budai értelmiség, lehet nekik gratulálni. Közben meg úgy csörtetnek, trappolnak, zajonganak minden áldott nap, különösen késő este, hogy agybajt lehet tőlük kapni. Fene se gondolta, hogy az 1. kerületben is laknak ilyen igénytelen élőlények.
2021. jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!