Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten házban vagy blokkla...

Budapesten házban vagy blokklakásban jobb lakni?

Figyelt kérdés

Inkább vennétek egy profi luxusgarzont vagy egy sz.rabb házat valahol a város külső felében?

25-30 millió forint környékére saccolnám.


2020. szept. 2. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Haha, szep alom :DD 25-30 millioert egy szarabb garzont, max 1,5 szobas lakast fogsz kapni. Konkretan kerteshaz kulso keruletben nagyjabol olyan 60+ millio :) De ha talalsz 30 millioert hazat, szolj nekem is lecciii, en is pont most keresek :D
2020. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az áron a fővárosban még panel lakásból is csak 35nm felujítandót vehetsz! Luxusgarzon, jó vicc!XD

Inább vidék, ott már kis kertes házat is kapsz ennyiért!

2020. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egy profi luxusgarzon min. 2-3x ennyibe kerül!
2020. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Luxusgarzon mint olyan paradoxon, es en inkabb vennek valami normalis meretu felujitando lakast, normal helyen mert csaladi hazat tenyleg csak osszedolot kapsz rossz helyen ennyiert.
2020. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a hely szamit. Luxusrol meg nem beszelnek, az csak az ara. Tehat garzon. Es a Rozsadomb alja, kozepe. Azok a regi villak, az a hangulat mesebeli. Total lepusztult amugy, de addig jo, amig nem bontanak...
2020. szept. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5-os vagyok. Margit krt-on lepusztult udvari romhalmazt sem kapni annyiert, 30valahany-40 millio, es semmi luxus, de nem pincelakas.
2020. szept. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!