Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg sznob vagy nagyravágyó...

Tényleg sznob vagy nagyravágyó vagyok mert nem akarok lakásban lakni?

Figyelt kérdés
Amikor elmondom valakinek hogy hallani sem akarok róla hogy lakásban lakjak, mert nekem az nem felel meg, én kertes házat szeretnék akkor megkapom hogy sznob vagyok, meg nagyravágyó vagyok, meg meg kell elégedni a lakással is, jó az másnak is legyen jó nekem is. Tényleg ekkora luxus manapság hogy saját háza legyen valakinek, és tényleg nagyravágyó az aki ezt szeretné?

2020. júl. 15. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég drágák a házak, de én is szívesebben laknék házban, mint lakásban. Ha majd megteheted, vegyél házat, nem számít senki véleménye. Mi kertvárosban lakunk Pesten, itt azért viszonylag nyugi van, bár van 1-2 meredek lakó. Általában az ilyen 3 gyerekes 2 kutyás hordákkal van a baj. Kertesben viszont ha egy ilyen kiszabadul a kertbe, ott sem lesz túl nagy csend. Viszont maga a ház persze jó, elfér az ember, nem olyan, mintha egy dobozban élne.
2020. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, sőt. Én házat olcsóbban találtam és nagyobbat, mint lakást. Már ami Pestet és környékét illeti...
2020. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá pénzed, vegyél házat.
2020. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Nekem mindig elmegy a kedvem a háztól-főleg ha belegondolok, hogy ha kár van, meg a házhoz tartozó ktg-ek mibe kerülnek.

Én mindig azt mondom, annak legyen háza ha van félre rakva 5-10 milliója, amihez bármikor hozzá tud nyúlni-ha baj van (természeti kár stb.)


Lepukkant házat-toldozni-foltozni mekkmesterként-nem tartom értelmét.

2020. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én Pécsett egy kertes házban nőttem fel, és nekem is minden vágyam, hogy saját kertes házban lakjak.


14 éves koromban mentem kollégiumba, azóta nem volt rá alkalmam, hogy saját tulajdonú kertes házban lakjak.


Azóta laktam rengeteg albiban, kollégiumban, diákszállón Magyarországon és külföldön több másik országban is. Még kertes ház is volt köztük, csak nem a sajátom, és ismeretlenekkel laktam együtt. :)


Most vagyok 43 éves, van feleségem és 1 gyerekem, és most raktam össze annyi pénzt, hogy egy pesti kertes házat valamennyi csok hitel felvételével meg tudok majd venni.


Szerintem nem vagy nagyravágyó, csak kompromisszumokat kell kötni addig, amíg nem lesz saját tulajdonú házad. Addig meg meg kell elégedni olyan lakhelyekkel, amit megengedhetsz magadnak.

2020. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele,hgoy valaki sznobnak, v nagyravágyónak ítél meg. Az az ő dolga. Ha valakinek problémája van veled, az nem a te problémád, hanem az ő problémája; a vélemény pedig olyan, mint a s3 _glyuk. Mindenkinek van, de az embereket nem érdekli a másé. Szerintem az a normális élet, amikor udvara is van az embernek. Most nehogymár haragudjon rád azért, mert te rendesen egy udvart szeretnél; arra vágysz, és nem érnéd be egy erkéllyel; vagy akár esetleg egy erkély nélküli házzal. Az ember természetszerűleg vonzódik a természethez, nem arra lett kitalálva, hogy betonkockákban lakjon, persze, az is jó, de azért ha van udvar, akkor az még sokkal királyabb, és így teljesen érthető, ha az embernek ez a szíve vágya, hogy olyanban lakhasson. Hogy a 21. század körülményei mondjuj nem teszi sokak számára elérhető azt a dolgot, az meg már megint egy másik probléma/helyzet.
2020. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban luxus, hogy elég drágák. De ha megteheted, miért ne?

Én is nagyon szeretnék kertes házat, bár valószínűleg nem lesz rá pénzem soha.

Komolyan nem értem... szerintem csak azért mondják, mert magukról el sem tudják képzelni, hogy annyi pénzük legyen.

2020. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Videkies, nem sznobizmus. Van az a lakas, aminek az araert kacsalabon forgot is vehetnel.
2020. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi jövöre szeretnénk házat,pàr éve lakásban lakunk màr,3. helyen.

De egyszerüen mindenhol van valami.Ezelött fejünkre szakadt a mennyezet.

Most az alsòk élnek olyan stilusban h néha el sem tudom képzelni mit csinálnak.

Nem rég levittem a szemetet,láttam minden ablak megint tárva nyitva.

Nem sokára megyek lefeküdni,nah tuti akkor szaladnak végig a lakàson és izombòl bevágják az ablakokat h megint erre kell riadnom☹️

Es természetes fél òra pakolás,kopogás,dübörgéssel meg a pofájukkal megfüszerezve🙁

Családi házat simán találni ennyiért söt!!!

Életem legrosszabb éveit élem itt.

Bánom h már nem fiatalon törekedtem arra hogy minél elöbb hàzat tudjak venni😕De jobb késöbb mint soha

2020. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem emiatt inkám parasztnak neveztek párszor, kb azzal a logikával mint itt a 8-as, hogy mé' akarnék én a városon kívül lakni, földet túrni több pénzért. :D

Nem kell foglalkozni azzal, hogy mások mit gondolnak. :)

2020. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!