Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelbe mennyire jó lakni?

Panelbe mennyire jó lakni?

Figyelt kérdés
Aki szeret az miért?
2020. aug. 19. 18:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Kényelmes.
2020. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
A normális méretűben teljesen jó 70nm-től felfelé. Ennél kisebbe-az halál.
2020. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ . Ha degenerált alsó/felső/középső szomszédokat fogsz ki akkor egy pokol . Máskülönben valóban kényelmes . Mi sajnos degeneráltakat fogtunk ki mind alul mind felül ,mind pedig a mellettünk levők azok különböző szempontokból . Számunkra legközelebb ez is szempont lesz költözésnél , hogy a szomszédság milyen . Sőt talán ez a legfontosabb . Szóval ha lakás vásárlás előtt állsz feltétlen alaposan nézz utána kik a szomszédok . Fb-n keress rájuk , érdeklődj a többi lakóktól stb ..
2020. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Én szeretem, mert csendes, jó környék, normális szomszédok, normális, karbantartott ház. Nincs gondom semmire, mert mindent a közösképviselő intéz, amikor hosszabb időre elutazunk, a szomszédok figyelik a lakást, ilyen szempontból biztonságosabbnak is érzem, mint egy családi házat.

Laktam kertes házban is gyerekkoromban, azt is nagyon szerettem, de itt is nagyon szeretek lakni a párommal, jelenleg úgy érzem, hogy nem cserélném el.

13. Ker. Duna parthoz közel.

2020. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Magának a lakás nagyságától és állapotától is függ az, hogy jó-e vagy rossz-e panelban lakni, valamint a szomszédoktól is. Én úgy vagyok vele, ha a szomszédok csak ritkán hangoskodnak, nem pletykálnak a hátad mögött és nem négyen vagy többen nyomorgunk egymás-hegyén hátán egy egyszobás panelben kutyával, macskával, akkor szívesen lakom ott.
2020. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Sokan nem szeretnek panelbe lakni..
2020. aug. 19. 19:36
 7/19 anonim válasza:
19%
Nagyon gáz panelbe lakni,én még ingyen sem laknék ott..
2020. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
Embere válogatja. Én például az életbe nem költöznék panelba, mert nem tudom elviselni a gondolatot, hogy a fal másik oldalán ott a szomszéd, hogy szombat éjjel végig üvölt a zene, hogy sokkal kevesebb a magánéletem... De akit ez nem zavar, annak jó lehet.
2020. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Laktam olyan panelban ahol soha nem hallottam a szomszédokat (és fordítva tégla házban is ahol meg 2 emelettel fentebbről meg lentebbről is áthallatszott minden.


Vagy panel és panel között is nagy a különbség. Van ahol nagyon rendezett közösségi terek, bejárat, előtér vannak. Máshol meg senkiföldje 100 éves linóleummal meg retekkel.


Amúgy az áthallatszódó hangokat leszámítva, ha nem állatokat fogsz ki szomszédnak akkor élhető. Az sem mindegy mire néz, csendes utcára, parkra, iskolára. Nekem úgy az összes egyben megvan este bulizók ülnek a ház előtt nappal meg gyerekek.


Viszont lakás ügyileg, ha kívül felújított plusz nyílászárók cseréltek, akkor ha valaki nulláról felújítja teljesen olyanná lehet tenni mint egy új vagy újszerű lakóparki lakást.

2020. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Na meg ugye nyilván ki mihez van szokva.


Egy lakóparki lakáshoz képest nem olyan vészes a különbség. Egy 120-150 nm-es emeletes, tetőteres családi ház után nyilván más hatást kelt.

2020. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!