Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol/hogyan tudom jelenteni,...

Hol/hogyan tudom jelenteni, ha a társasház, ahol lakok, szabálytalanul működik?

Figyelt kérdés
Nincs közösképviselő és aki rendezi a ház dolgait, az is egyedül csinálja, két hivatalos megbízott nélkül.
2020. szept. 5. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzat,polgármesteri hivatal.
2020. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És ez miben, miért zavar téged?

Nálunk a közös képviselő az udvaron van egy gyönyörű labrador személyében, egyik segédje a lányom. :)

Ha nincs baj akkor keresni kell tipikus példája.

2020. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2: például abban, hogy az udvarra el lett szarva a közösköltség, de mivel szarrágóskodtak a kertésszel és ez a szerencsétlen vállalta, hogy locsolja, ez viszont nem történt meg, mert elhúzott a picsába nyaralni 2 hónapra, a slagot meg elzárta, az összes növény és fű kipusztult, most pedig a mi pénzünkből veti újra a saját hülyeségét.

A bejárati ajtó üvegezéséből és a locsolórendszerből semmi nem lett, pedig elvileg van a háznak 5 millió forintja.


Semmit nem tudunk a pénzünkről, semmi nem valósul meg, közben ahányszor kinn vannao az udvaron, a mi házunk előtt mocskolják össze a járdát meg az ajtót, mikor még volt fű, otthagyták a lenyírt füvet a betonon, tiszta sár volt minden, rohadtul unom ezt a szarrágó kontár munkát, ami után nekem kell ganéznom.


Labrador meg nem lehet az udvaron, mert tilos kiengedni nekünk is akármilyen állatot, tele van rakva patkányméreggel az udvar és egyébként is ocsmány.

2020. szept. 6. 15:16
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt meg már meg sem említem, hogy mivel nincs a háznak biztosítása, mikor a felső lakó beázott, mindenki csak annyit mondott, hogy oldja meg. Mert nincs közösképviselő és ez nem a többi lakó d9lga.


Jó lenne, ha nem pofáznál a magas lóról, amíg nem laksz itt.

2020. szept. 6. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ok, nem pofázok.

A labradort én azért írtam, mert csak céloztam, hogy mennyivel másabb kertes házban élni, még ha az értéke pénzben kevesebb is, mint egy lakásé.

Nekünk nincs így senki aki elb.sszon valamit.

Különben a növényt akár ti is locsolhattátok volna.

2020. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!