Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy találjak albérletet, ha...

Hogy találjak albérletet, ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Azt szokták csinálni, hogy haverok összeköltöznek és olcsobb a lakás. De nekem nincsenek barátaim, az egyetemen a 100 csoporttársból 1 év alatt 2-vel beszéltem. Így meg egy teljes lakás ára 150 körül van. Tavaly kollégiumban laktam, idén nem.

2020. szept. 11. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Vagy csengesd ki a teljes árat, vagy költözz idegenekhez lakótársnak. Persze ilyenkor maradj csöndben, mindent tűrj amit csinálnak, mert te ott csak egy lakótárs vagy, aki azért kell hogy nekik is olcsóbb legyen így az albi.
2020. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak barátokkal lehet összeköltözni, hanem ismeretlenekkel is. Nyilván nem olyan kényelmes, de végülis egy kollégiumban is random emberekkel osztanak be. Keress szimpatikus albérleteket és válaszd ki, amelyik tetszik és kereshetsz magad mellé szoba/lakótárs(ak)at pl. szakos csoportban vagy albérletes csoportban. Vagy van olyan is, ahol a tulajdonos keresi, vagy külön szobánként adja ki. Ez változó, de a lényeg az, hogy így sem csak egyedül tudsz lakást bérelni.
2020. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rengetegen keresnek interneten lakótársat. Ha megteheted, vedd ki te a teljes lakást, így te válogathatsz a jelentkezők közül (de a kockázat is a tiéd, ha nem jön senki), ha nem teheted, akkor keress olyat, ami szimpatikus :) Sok szerencsét hozzá!
2020. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Várd ki ezt a nyamvadt a focimeccset, utána úgyis minden bezár, és távoktatás lesz.
2020. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!