Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek az elfogadható,...

Szerintetek az elfogadható, hogy a falusi boltban az egyik eladó állandóan kinyerít, de mindig, meg hangosan kibeszél a többi eladónak?

Figyelt kérdés

Direkt örülök, ha nincs ott.


Egyszer a hajam miaty alázott meg, de utána is csinálja.. Mi a franc baja van velem. Azt hittem, hogy akkor az a baj, hogy 18 felett anyámmal járok bevásárolni, de akkor is csinálja, ha magam vagyok...


Egyébként nem az van, hogy ha utál is (nem tudom miért, nem ismerem), a boltban akkor is normálisan kell viselkedni?


Valami olyan lehet, mert akkor kezdte, hogy 2 éve egy srác, aki az öccsével jóban van, nekiállt zaklatni. Meg elküldözgette mindenkinek a beszélgetésünket, követett, megfigyelt. Volt, hogy az eladó öccsével, vagy neki az autójával...


De ezért miért kell megalázni engem a boltban, meg kinevetni??


2020. szept. 12. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem egyedi az eset, és nem értem, miért... Egy eladónak pont hogy barátságosnak, kedvesnek kellene lennie, és akkor valaki már csak miatta is onnan vásárolna.


Édesapám a piacra járt le anno szombatonként. Ott megkapta, hogy milyen lusta, meg hétalvó, mert miért csak olyankor megy ki, miért nem kel korábban.


Ja, mert talán a munkája miatt csak éjfél-egy körül ér haza? És olyankor az ember nem nagyon pattog kifelé az ágyból hajnalban?


De ha nem is erről lenne szó, neki mi köze hogy ki mikor megy ki? Ő vásárol tőle, pénzt ad neki, miért üldözi el?

2020. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb, ha nem úgy viselkedik, mint az eladó-vevő között elvárható, kérd a "Vásárlók könyvét" és írd be panaszként, hogy tiszteletlenül beszélt veled... rögtön tudni fogják, hol a határ. Toll legyen nálad, mert ennek hiányában nem biztos, hogy boldogulsz a beírásnál. :))
2020. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
"Egyszer a hajam miaty alázott meg" Elmondanád (akár priviben), hogyan volt ez a történet? Valahogy' nehezen tudom elképzelni, hogy akármilyen is a hajad, de azzal MEGALÁZNI (???) hogyan lehet valakit? Másrészt, miért nem válaszolod meg neki a neked nem tetszö megjegyzéseit? (Pl: Magát Gézuka tényleg azért fizetik, hogy csesztesse a vásárlokat? Inkább adjon 10 deka parizert ha ennyire unatkozik. A megjegyzéseit meg tartsa meg magának! Magát szorakoztatja az ilyen szövegeivel? Nem lehetne, hogy otthon csinálja? Ja, hogy akkor már rég kirugták volna onnan?)
2020. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Beléptem:

1. kinyerített

2. Odaszólt a kolleganőjének, hogyan nézek már ki, milyen a hajam.

Uyána meg még mondta a magáét még bent voltam, meg párszor még kinevetett...


Jobb a békesség, meg nem akarok veszekedni, ez falun így van sajnos.

Jobban jársz. Itt feljelenteni sem mer senki semmit (bűnügyek, nem ez), mert kiadják, megverik a sarkon és úgyis haveri alapin megy...

2020. szept. 12. 15:28
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

"1. kinyerített"


Te figyu, értelmes szavakkal írd már le, bazzeg, mert nem tudjuk értelmezni, mi az hogy kinyerített? Egy ló van a boltban, vagy mi a tököm? 😃

2020. szept. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

valamit te is szólj vissza, pl bűzlik a szád csukd be

valami megalázót amitől megszégyenül a kollégája előtt

2020. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

a) Kérdezd meg tőle.

b) Kérd ki a boltvezetőt.

c) Kérd el a panaszkönyvet és írd be az eladó minősíthetetlen viselkedését

2020. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Koltozz el videkrol. Ilyen Budapesten nincs vagy mesz masik ezer boltba.


Kibirhatatlan az elet videken. Ott nem mukodik semmi normalisan,mint egy nagyvarosban. Reszvetem.

2020. nov. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kinyerít, az nyilván azt jelenti, hogy kiröhögi az illetőt.

Nos, az eladó egy alpári tajparaszt. Írhatsz panaszt a vásárlok köyvébe, hogy minősíthetetlen stílusban viselkdik az eladó az üzletben.

Értesítheted a munkáltatóját is, vagy ha egyiket sem akarod, esetleg fogyasztóvédőknek jelentheted. És vásárolj máshol.

2020. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8. Hatalmas életigazságot irt
2020. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!