Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kiadó szobákat ézegetek, mert...

Kiadó szobákat ézegetek, mert szeretnék elköltözni itthonról. Ilyenkor a hirdető meg szokta nézni az érdeklődő(k) Facebook fiókját, vagy bármilyen más közösségi fiókot ha az illető rábólint,hogy szeretnék kivenni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne mi alapján döntenek, ha arra kerül a sor, hogy megtetszik valamelyik kiadó szoba.

Vidéki vagyok,és nem nagyon tudom ilyenkor mi a szokás.


2020. szept. 15. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Régóta élek mindenféle albérletben, és nincs Facebook fiókom. Amúgy ha van biztos megnézni. Vegyél fel egy inget ha odamész, mutatkozz be, hangsúlyozd h az anyagiak soha nem jelentenek neked problémát és ennyi. Vagy szimpi vagy, vagy nem. Vagy ne magán személytől bérelj. Akkor meg le se szarja senki ki vagy.
2020. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Első körben: cigány vagy nem az illető.

2. : inkább lányt szeretnének

3. : mennyire keresel jól

4. : szimpatikus vagy e a főbérlőnek arcod alapján


Ezeket mind kilehet deríteni egyszerűen facebook alapjám :)

2020. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Hát, csak nem nézi meg! Nehogy már Facebook alapján ítéljen meg valaki valakit! Be is b*szna, ha ez így lenne vagy történne ilyen. A Facebook egy privát magánszféra, ahol, szinte minden ember másmilyen. Egy teljesen másik arcot mutat ott mindenki. Beteg is lenne az ilyen főbérlő, aki ez alapján ítél meg! De amúgy, ha komoly ember az illető, akkor teljesen leszarja a Facebook profilod.
2020. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem attól is függ mennyire sürgős, fontos a szoba kiadása, a tulajdonos is benne lakik-e, mondok pár példát.

Amikor mi adtunk ki szobát a következő volt a szempont:

(Én laktam ott előbb egyedül, majd egy barátnőmmel a másik szobában fiatal egyetemistaként)

-lány legyen, ezt fel is tüntettük a hirdetésben, de a fiú sem volt kizáró ok csak nem ő élvezett feltétlen előnyt

-kisebbségi nem jöhetett, tudom, hogy rasszista de sajnos negatív tapasztalat alapján hoztuk a döntést

-kisgyerekes sem, tanulni mentünk fel zavaró lett volna illetve ha nem fizet nehezebb kirakni

-a fiatalabb volt előnyben, mi is azok voltunk kellemetlennek éreztük volna egy apánk korabelivel

-aki alkudozott, meg csak ekkor meg akkor tud fizetni mondatokkal jött szinten kiesett

-ha több azonosan jó jelentkező volt a szimpátia döntött


Nyilván ez egy konkrét példa volt de tampontnak talán nem rossz

2020. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
LOL! Utolsó válaszoló, te nem is a kérdésre feleltél. 😂😂
2020. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy mennyire keresel jól,hogy deríthető ki facebook alapján?

Nem mindenki kürtöli világgá,hogy nem megy rosszul a szekér.

2020. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a kérdésre válaszoltam, hogy mi alapján döntenek. A Facebookot sosem néztük meg, de mást igen, egy nemnél szerintem ez sokkal hasznosabb válasz volt.
2020. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
92%
Engem egyszer akart videohívásban megnézni a tulaj, mert meg akart bizonyosodni a külföldi nevem miatt hogy nem vagyok néger. Egyébként van profilképem, rajta a világítóan fehér arcommal. Ez az egy ilyen eset volt kb. 30 albinézegetésből.
2020. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valaki megnézi, valaki nem. Nekem van kiadva két lakásom kb 6 éve, volt összesen 15-16 jelentkező, ebből 10 ki is bérelte. Egyszer sem néztem a profilokat, találkoztunk, megbeszéltük a feltételeket, aztán ezek alapján döntöttünk.
2020. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

20éve adom ki a lakásomat és még az életben nem néztem senki profilját. Viszont most a kérdés kapcsán elgondolkoztam és rákerestem azokra, akikkel csúnyán megjártam.

Siralmas volt az eredmény!

Ha anno látom azt, amit most láttam, soha nem kapták volna meg a lakást!

És csak egy megjegyzés:

Az én profilomat biztos nem nézegetheti senki idegen, mert nem nyilvános.

2020. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!