Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » "Városi" Facebook-csoportokban...

"Városi" Facebook-csoportokban mi értelme hogy csak admini jóváhagyással kerülnek ki a bejegyzések?

Figyelt kérdés

Az XY városban láttam/hallottam csoportokra gondolok.


Gyakori hogy az operatív hírek (elveszett, megtaláltam, baleset, trafi, dugó, stb.) csak órákkal később kerülnek ki amikor már nem is aktuális a dolog, mivel az adminisztrátor meg ugye nem ül 0-24 a csoport felett.


Nem úgy volna ezeknek a csoportoknak értelme, hogy automatikusan bekerülne minden és legfeljebb a szabályellenes/nem oda illő posztokat utólag törlik? (ahogy pl. itt a GYK-n is csak kérdésekkel...)



2019. júl. 28. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont a helyi jelleg miatt elég kockázatos, hogy gyűlölködés, lejáratás lesz belőle.

Én kisvárosból származom, csak város csoportjában benne vagyok, mert a szüleim még mindig ott laknak és pont a múlt héten volt ilyen balhé, hogy kamu videókkal próbáltak valaki lejáratni, aztán ment a kommentháború, újabb videóüzenetek stb stb.

2019. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen csoportokba nagy mennyiségű poszt kerül fel, főleg ha nagyobb városról beszélünk. Utólag törölni őket sokkal nehezebb és nagyobb a valószínűsége, hogy bent marad olyan poszt, amit amúgy törölni kéne.

Ahogy az előző is mondta, könnyen bekerülnek ilyen csoportokba lejáratások, gyűlöletbeszéd xy szomszédról, valakinek nem tetszik egy üzlet/étterem és rögtön megy oda fröcsögni, sokan spammelnek, hogy eladó valamilyen cuccuk (a spam miatt megint nehezebb lenne utólag törölni)

Gyakorin könnyebb végignézni a kérdéseket és törölni a nem odaillőket, mert nem egy folyamatos posztfolyam, mint facebookon. Plusz ha mondjuk kategóriánként vannak modok kevesebb is a kérdés, amit feltesznek mint egy facebook csoportba, könnyebb átnézni.

2019. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Abból óriási felfordulás és káosz lenne, ha minden posztot beengednének, és utólag kéne nekik takarítani.


Egyébként a facebook varázslatos világa előtt is csak eljutottak a fontos hírek az emberekhez, szerintem ezután sem fog összeomlani a világ, ha nem kerül ki minden poszt azonnal.

2019. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a Pesten hallottam csoportból tudsz tájékozódni, az a te bajod. Így is teleszarják oda nem illő posztokkal, mi lenne még, ha nem lenne korlátozva?
2019. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!