Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kiadó szobákat ézegetek, mert...

Kiadó szobákat ézegetek, mert szeretnék elköltözni itthonról. Ilyenkor a hirdető meg szokta nézni az érdeklődő(k) Facebook fiókját, vagy bármilyen más közösségi fiókot ha az illető rábólint,hogy szeretnék kivenni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne mi alapján döntenek, ha arra kerül a sor, hogy megtetszik valamelyik kiadó szoba.

Vidéki vagyok,és nem nagyon tudom ilyenkor mi a szokás.


2020. szept. 15. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, egyébként szerintem ez a jó megoldás! Mindenkinek úgy kene kezelnie az adatait, posztjait, hogy pontosan tisztában legyen vele, hogy mi az amit csak az ismerősei láthatnak, mi az amit az ismerős ismerősei illetve senki vagy éppen mindenki! És így ezt betartva bármikor bárki ránkkereshet.
2020. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na Ezért fontos a szempontrendszer!

Az ember leírja mi alapján választ, erre jönnek az alpári üzenetek (egy személytől) mert ő nem ment volna át a rostán, ami csak megerősítik az embert abban, hogy menjen biztosra és ne adja ki minden jött mentnek a szobáját/lakását. Inkább elesünk 1/2 jó berlőtől, mint hogy ilyennek beköltözzenek.

Kedves kérdező!

Tehát összegezve: jó benyomás mind személyesen mint írásban és a közösségi oldalaidat is úgy állítsd be, hogy csak az látszódjon amit látszatni akarsz, ha semmit akkor inkább semmit!

2020. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!