Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak az utcába van a...

Mit csináljak az utcába van a korona?

Figyelt kérdés
Utcánkban 50 házból 13-ban van pozitív korona fertőzött és azon kívül sokan lázasak vagy azok voltak. Szinte biztos hogy én is koronás vagyok? Nincs semmilyen tünetem.
2020. szept. 28. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Maszkban és nem mindent összefogdosva és kilincseket nyalogatva kell menni az utcán. Ha nem érintkeztél velük, akkor nem kell koronásnak lenned. :)
2020. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem biztos.
2020. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem meg elég sok ismerősöm az volt akikkel míg nem tudtam érintkeztem mégse kaptam el.
2020. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

"Nincs semmilyen tünetem."


Majd lesz. Nyugi.

2020. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy csak influenza, az a teszt mindenre reagál...
2020. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írd már le kedves utolsó a teszt működési elvét, mert úgy látom nagyon otthon vagy a témában!
2020. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha maszk, maszkban is tavolsagtartas, ha nem sikerul, akkor lelegzetvisszafojtas, kezmosas megvolt, van es lesz, akkor nyugi!

De valoban nem hulyeseg a felvetes, mert ha pl keskeny jardan rad masztak, kohecseltek, az rizikos. De ne felj, csak vigyazz.

2020. szept. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ki kell hívni a rendőrséget és jelenteni a Tanácsnál.
2020. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!