Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki lehet hívni a szomszédra a...

Ki lehet hívni a szomszédra a rendőrséget?

Figyelt kérdés
Panelban lakok, én az A épületbe, szomszéd a B-be és osztozunk a falon. Nem vagyok benne biztos, melyik ajtó az övé, így az ablakán kopogtam hajnali kettőkor, hogy szépen megkérjem, hogy maradjon csendben, de figyelembe se vett. Azzal se foglalkozik, ha ütögetem a falat (pedig hallja, mert a másik szomszédom vele ellentétesen átjött megkérdezni, hogy mi ez). Azért kérdezem, mert nem házibulit tart, hanem csak nagyon hangosan beszél, kiabál, még azt is hallom, amikor a tévét nézi és mivel korán kell felkelnem, baromira zavaró, hogy nem lehet aludni tőle.

2020. szept. 29. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Erre nem. Panel az ilyen. Embertelen.
2020. szept. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Rendort mert tv-zik es kiabal? Hivd nyugodtan, kirohognek.🤣😅

A panel ilyen, minden hallatszik, mégha fingasz is...

Ha uvoltve hallgatna zenet ejjel 2kor vagy utne-verne a gyereket vagy hajnali 6kor mar fur-farag akkor hivhatsz rendort.

2020. szept. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
A panel ilyen sajnos. Én abban nőttem fel, jelenleg is panelban lakok, de ha minden jól megy akkor jövő nyáron már nem. Én ugye ehhez vagyok szokva, ezeket már meg sem hallom szinte, meg nálunk forgalmas út van a közlekedési zajok is behallatszanak. Egyébként ha rendőrt hívsz maximum annyit tehet hogy rászól hogy halkabban, de különösebb nem fog történni.
2020. szept. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

Bírom, hogy mindenki arra fogja, hogy a PANEL AZ ILYEN!

Igen, vannak dolgok, amivel nem tudsz mit csinálni, pl, ha lehúzod a WC-t, vagy ha porszívózol.

DE! Érdekes, én nem ordibáltatom a TV-t, nem használok mélynyomót, nem csapom a sarkam a padlóhoz, nem üvöltetem a zenét, nem beszélek úgy, mintha kiabálnék, nem rendezek házibbulit, pont azért, mert tudom, hogy A PANEL AZ ILYEN!

Ha van egy kisebb felújítás, előre kiírom a lépcsőházban, hogy mikor, és elnézést kérek a kellemetlenségért.

Érdekes, rám még soha nem panaszkodtak.

Nem (csak) a panellal van a baj, hanem az emberek "beleszarok" felfogásával.

2020. szept. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Ő hívhatná ki rád, mert éjjel kettőkor az ablakán kopogtatsz, meg ütöd a falat.

A jó Isten mentsen meg az ilyen szomszédtól!

2020. szept. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%

#4:

Akkor költözz tanyára, ott semmi nem fog zavarni, te kis idegbeteg. Vidd magaddal a kérdezőt is, aki meg veri a falat, mint egy dilinyós.

2020. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
6. Pont neked kell a tanyára költözni te fogyatékos, aki nem képes együtt élni másokkal, és üvölteti a zenét, mert azt hiszi ő az élet császára, neki mindent lehet, és leszar másokat! Menj a disznók közé a tanyára, ott ordibálhatsz meg csapkodhatod az ajtót egész nap, te nyomi.
2020. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

4-esnrk teljesen igaza van

Milyen érdekes h minket egyik szomszèd sem hall?

Mondjuk mert este 10 kor eszenbe jut h más lehet korán kel reggel?lejjebb veszem a hangeröt a tèvén?Papucsban járkálok halkan nem ùgy mint egy elefánt?

Nyögni halkan szoktam,nem adom el az egèsz hâzat.

Bulit nem rendezek,ha vendègeink vannak rájuk szòlok ha hangosak.

A gyerekekre is úgyszintèn.

Szerencsére tudok figyelmes lenni,panelban figyelni kellene egymásra nem pedig leszarni

Egyèbkènt van hâzirend?

Nálunk este 10 töl es egesz vasarnap tilos a hangos tevékenység

Voltak rendörök mâr házibuli miatt,kiabâlás miatt is.

történt feljelentès is.

12 lakás van csak itt is,de mindig van 1,aki nem tud tisztelettel lenni mâsra

2020. okt. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!