Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért flegma a szomszéd csaj?

Miért flegma a szomszéd csaj?

Figyelt kérdés

Mindig én köszönök rá, ő sose köszön előre, nemhogy intsen vagy egy mosolyt eleresszen. A párja normális, de csak óvatosan mer velem beszélni, alig néz rám. Néha hallom, hogy veszekszenek, de igyekszek nem tudomást venni róla, nem akarok hallani semmit belőle. Én egyedül költöztem, van párom, de ő ritkán van nálam. Egyébként barátkozós vagyok, igyekszek jóban lenni a környékbeliekkel. Nyáron többnyire fürdőruhában voltam kint az udvaron, de nem illegettem magam, dolgoztam a ház körül.

Szerintetek tudnék egyáltalán, és ha igen, hogyan tudnék jobb viszonyt kialakítani vele? Ez így olyan béna. Látjuk egymást, de direkt nem néz rám, pedig csak annyi lenne, hogy “szia!”. Nem igaz, hogy jó neki ez a savanyú uborka-szerep. Érdemes igyekeznem, vagy csak olaj a tűzre, ha kedves vagyok? Ja, a lényeg: külvárosi-falusias jellegű a környék, pont azért költöztem ide, mert tetszett, hogy az emberek itt még összetartanak a szomszédaikkal. Kérlek, ne hülyézzetek le nagyon, hogy ennyire naiv vagyok.



2020. szept. 30. 12:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyenek, foleg nagyvarosban, nekem is eleg eros valtaas volt videk utan. nem kell vele foglalkozni, ne cukiskodj vele. az egyik tanarom meselte meg anno azt, hogy ot ugy tanitottak, hogy barkivel kerul kapcsolatba, haromszor illik rakoszonni (egymast koveto alkalmakkor). ha nem koszon vissza, akkor beken lehet hagyni, ne koszonj te se
2020. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem ő az uborka, te vagy a ragacs.
2020. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát a cigányok általában ilyenek. Hát te se köszönj neki.
2020. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!