Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki hol él/élne szívesebben az...

Ki hol él/élne szívesebben az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiatalabb (huszon-, harmincéves) válaszolók érdekelnek. Én nem adok el, és nem is veszek lakást vagy házat, mindössze kíváncsiságból kérdezem, érdekelnek mások szempontjai, még ha nem is reprezentatív.
2020. okt. 5. 18:12
A kérdező szavazást indított:
Budapesten
Főváros közeli agglomerációban
Megyeszékhelyen/nagyvárosban
Kisvárosban
Falun
Tanyán
67 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bánod,írnék is.

Amennyiben van autó és a közelben nagyobb város,ahol kb.minden elérhető (munkahely pl.)és elintézhetőek a hivatalos dolgok is, akkor tanya. :) persze kellő anyagiakkal. Olyan igazi tanya,ahol lehet mindenféle állat, leginkább kacsák,tyúkok,lovak,kecskék. És persze sok kutya. Mivel ez nincs,maradtam a kisvárosnál (alig 9000 fő), ami közel van megyeszékhelyhez. Laktam Bp-n 10 évig,de itt vagyok igazán itthon.

32/n

2020. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Főváros közeli agglomerációban. Pl. Fóton, vagy Dunakeszin (mivel újpesti vagyok), de Budaörsöt, vagy Budakeszit is meg tudnám szokni. Ezeken a településeken olcsóbbak az ingatlanok, mint a fővárosban, de nem kell elszakadnom sem a munkahelyemtől, sem a barátaimtól, mert naponta be tudok járni Budapestre.
2020. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én naponta ingázok és szörnyű, mert minden mindig késik, tömött a vonat, másfél óra így beérni, és aznap még haza is kell jönni. A város pedig nem olyan sűrűn lakott, így minden normális bolt minimum fél órára van, városon belül tömegközlekedés pedig alig van, csak ami Budapestre megy a főúton.


Én vagy Budapesten keresnék egy tiszta, békés kertvárosi részt naaagyon közel a boltokhoz/megállókhoz, vagy falun/tanyán laknék, mert ott is közel van a bolt és a megálló. :D Ez már attól függene, hogy találok munkát.

2020. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig kisváros párti voltam, de el kellett fogadnom, hogy ott nem tudok egyről a kettőre jutni az életemben, úgyhogy egy éve Budapestre költöztem, és nem is tervezek innen egyhamar továbbállni :)


26/F

2020. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a nagyvárost, Pestet pláne nem bírnám. Kisvárosban nőttem fel, én szeretnék kisvárosban venni házat is, csak nem itt ahol lakom, hanem mondjuk a Balatonnàl.

20/L

2020. nov. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!