Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a baja lehet velem ?

Mi a baja lehet velem ?

Figyelt kérdés
Van egy szomszéd aki szó szerint mindenbe bele szol ha veszek valamit vagy tartok egy kiscicát vagy bármi mintha ö venne neki enivalót és lehord mindenek meg is tiltotta hogy megrakjam a tüzet mert neki nem tetszik próbálok kedves leni de én sem viselem el sokáig hogy szidjanak vagy a családomat szidják de csak megkérdeztem mi alapon modja ezt és semmit nem mondot csak hogy ö mindent jóban tud meg tökéletes jó ember stb.,

2020. okt. 15. 10:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
ordítsd le
2020. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy juthat el egy szomszéd odáig, hogy véleményezze az életeteket?

Miért kell vele leállni dumálni?

Már akkor otthagynám az ilyet a p.csába, ha levegőt vesz és kinyitja a száját. Te/ti meg odaálltok és hallgatjátok?

2020. okt. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
otthagyom ugyanúgy mondja tovább nem kell ahhoz ott legyek előtte
2020. okt. 15. 10:39
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ajtódat becsukod, zenét hangosra és szarsz rá!

Majd megunja!

Vagy tanuk nélkül legközelebb pofán vágod és elmeséled neki, hogy ezt miért kapta!

2020. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Magában dumál akkor bolond...
2020. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4-es Szívesen pofon-vágnám de sokkal idősebb nálam így próbálok kedves lenni vele de nagyon nehéz ara is gondoltam hogy el költözök de Zala megyében van a munkám így nem tudok
2020. okt. 15. 10:54
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"meg is tiltotta hogy megrakjam a tüzet "



????????

Fűtésről beszélsz, vagy miféle tűzrakásról???

2020. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#6

Pedig egyszerűbb lenne elrettenteni, vagy megfélemlíteni, mint elköltözni! Csak egyszer kellene rendbe szedni.

Egyébként Zala megyén belül is van költözésre millió lehetőség, nyilván nem követne benneteket.

2020. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

igen házban lakok és központi van és ez nem tetszik neki hogy be akarom inditani az egész házba a fütést azt akarja hogy vegyelek kályhát helyette

mert nem nekem való a központi fűtés pedig mióta az eszemet tudom az volt nálunk

2020. okt. 15. 11:11
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt nagyon régen egy ilyen minden lében kanál szomszédom. Még a veteményes kertet is le ellenőrizte, és elmondta szerinte még ez kell bele, és sorolta. Mindig minket lesett. Volt akkoriban egy fehér szőrű kuvasz kutyánk. Jött veszekedni a házunkba, és hozta mutatni a FEKETE kutyaszőrt, hogy a mi FEHÉR kutyánk szőre, a kerítésen találta, ott bújt át, és ki kaparta a kertjét. A párom aki nyugodt természetű, ekkor elégelte meg, és jól elmondta mindennek, semmi köze hozzánk, attól fogva kezes bárány lett az öreg bánya. Mert az volt, egy rosszindulatú perszóna. Állj ki magadért, semmi köze hozzád. Védd meg magadat!
2020. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!