Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a baja lehet velem ?

Mi a baja lehet velem ?

Figyelt kérdés
Van egy szomszéd aki szó szerint mindenbe bele szol ha veszek valamit vagy tartok egy kiscicát vagy bármi mintha ö venne neki enivalót és lehord mindenek meg is tiltotta hogy megrakjam a tüzet mert neki nem tetszik próbálok kedves leni de én sem viselem el sokáig hogy szidjanak vagy a családomat szidják de csak megkérdeztem mi alapon modja ezt és semmit nem mondot csak hogy ö mindent jóban tud meg tökéletes jó ember stb.,

2020. okt. 15. 10:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10# Akkor neked se volt túl jó tapasztalatod egyszer jött hogy a mi kis két hánapos cicánk megfogta a nagy kakasát ráadásul akkor kint se volt az udvaron csak látta hogy viszek egy cicát másnapra azt monda hogy az én macskám fogta meg a kakasát és vigyel el vagy hívja a rendőrséget mondtam nyugodtan hívja csak és az mondta lusta vagyok hogy nem tartok tyúkot macska helyet de alergiás is vagyok a tollakra
2020. okt. 15. 11:32
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennel nem kell törődni, hadd mondja a magáét. Csak ott kell hagyni. Tudom, hogy zavaró, de mást nem tudsz vele csinálni. Törődjön a maga dolgával.
2020. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm nem értem!


Te is, ő is egy-egy családi házban laktok, vagy mindketten egy társasházban? Ezt csak a központi fűtés miatt kérdezem.

Ha egy-egy családi házban, akkor mi köze, hogy te elindítod a fűtésed?

Ha társasházban, akkor meg a lakók szavazzák meg, hogy induljon, vagy ne induljon a fűtés.

2020. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Borítékolom, hogy első lépésben ki fogja nyírni a cicádat!

Ha ezt nem szeretnéd, akkor ne engedd ki.

2020. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrt hagyniod kellett volna. Látnák, hogy full bolond.nincsenek gyerekei, hogy ra szolnanak
2020. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

15# Tölem nyugodtan hívja ki a rendőrséget és van családja van egy rakás gyereke de azok nem törödnek aval hogy mit csinál

14# megmérgezte valaki az állatorvos azt mondta hogy mereget talált a gyomrába és egy hajszál híja volt hogy el pusztul azota ki se engedem hogy ha nem vagyok ott

13#különálló családi házban lakunk mi is meg ő is

12#probálom de már kezd betelni a pohár

2020. okt. 15. 14:16
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
El lopták a kezedet , hogy nem tudod megrázni?
2020. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
A pofázásait még csak-csak elviselném, na de ha megmérgezné a háziállatomat, azt garantáltan ő sem élné túl!
2020. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A teraszon voltam mikor megint elkezdte mondani a szokásos dolgot de most be volt kapcsolva a videokameram hogy a cicámat videoztam le és visza kerdeztem mert elegem volt hogy mi alapon monda ere meg aval fenyegetözöt hogy fel jelent mert csunyán beszélek vele azt a videot hassználhatom bizonyitéknak bár eleve a cicámat vesszi de halatszik a hangaj és miket mond
2020. okt. 17. 16:05
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell komolyan venni. Ennyiért nem tud feljelenteni. Amúgy tegyél valami magas gyékényt a ketítésre, hogy ne lásson be, aztán óbégasson amit akar.
2020. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!