Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyek a veszélyes utcák a...

Melyek a veszélyes utcák a 8.kerületen belül? Hol nem érdemes lakni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Mátyás tér és környéke.
2020. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Magdolna-negyed
2020. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, de bármikor a Blaháról rámegyek a Népszinház utcára, úgy érzem mintha a gettó közepébe csöppentem volna 2-3 méter megtevésével egy viszonylag normális környékről.
2020. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Mátyás téren lakom jelenleg, népszínház utcán fogok nemsokára. Egyiket sem mondanám veszélyesnek, minden éjszaka erre járkálok egyedül. Diószeghy Sámuel és társai azok amikre azt mondanám hogy kevésbé barátságosak, de ezt nem úgy kell elképzelni hogy besétálsz és rád ugrik 20 cigány és a fejedet veszik azonnal, inkább csak elképesztő módon lehangoló helyek.
2020. okt. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

A Práterben laktam régen. Nem mondom, hogy nem sötét környék, de azért veszélyesnek sem nevezném. Ha rendbontás van, akkor az általában családi perpatvar.... :D Át kell menni az út túloldalára és ennyi.

Aztán idővel egy picit arrébb költöztünk. Nekem a Balázs Béla utca sem túl barátságos, pedig rehabilitáció alatt áll, de ez is csak felfogás kérdése. Ha alapvetően nincs c fóbiád és normális társasházban élsz, akkor nem mondanám annyira durvának a helyzetet.

Engem pl. sokkal jobban zavar a legjobb barátnőméknél egy baromi szépen felújított, Keleti pályaudvar közvetlen szomszédságában lévő régi gangos házban, hogy a bejárat mellett közvetlenül egy marha hangos dakota család él, nyitott ajtó mellett úgy, hogy sokszor üvöltve gyilkolják egymást. Ilyen házba mondjuk nem szívesen költöznék.

2020. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1 évet laktam a Szerdahelyi utcaban. (Teleki 1 perc séta) soha senki nem bántott, nem szólt hozzám, pedig amúgy rettegtem kB 2 hónapig hogy mivan ha?


Amúgy. Diószegit nagyon nem ajánlom, maradj a Blaha környékén (nepszinhaz eleje, max a telekiig,).

2020. okt. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!