Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Húszonévesek ti hol laktok...

Húszonévesek ti hol laktok most,Ti is nyomorogtok hiàba dolgoztok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kívàncsi lennék a húszonéves kortàrsaim most hol tartanak az életben. Én hiàba keresek 250ezret egy panel albérletben élek és esélyem sincs hogy 60 èves korom előtt legyen a nevemen egy lakàs/hàz. Szüleim lesz*rnak ,nem tàmogatnak anyagilag sem. Sehogyan. Azt mondjàk,hogy nekik se segített senki. Hordjam össze magamnak. 250et keresek amiből 115ezer a bérleti díj. Rezsi 25. Budapest bérlet 10ezer. Lakàstakarék minden hónapban 20ezer. Marad 80 ezrem kajàra,ruhàzkodàsra. Szórakozni nem jàrok,sem étterembe. Az a kikapcsolódàsom és életem nagy öröme,hogy elmegyek túràzni meg legalàbb ingyen van.


Elszomorít a helyzet és minden nap eszembe jut ,hogy minek születtem meg. Tudom,tudom valakinek sokkal rosszabb ennél a helyzete.


Budapesten élek,32négyzetméteren.


Ti hogy oldjàtok meg? Mik a kilàtàsok a jövőben?


2020. okt. 18. 14:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Menj olyan albiba, ahol többen laktok, úgy nem kell 115öt fizetned. Jobbat nem tudok.
2020. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Komolyan nem jàr ki napi 8 óra munka és 1,15perc tömegközlekedès mellett egy olyan hely,ahol nem kell 2-3 màsik embert kerülgetnem? Ès màs emberek sz*rszagàt szagolnom?
2020. okt. 18. 14:47
 3/29 anonim ***** válasza:
72%

Alkalmazottként sehol nem lenne jobb saját ingatlan nélkül.

Mivel foglalkozol?

2020. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%
Egyetemen vagyok jobb esetben még 2 év. Most 23 vagyok, panellakásban élek egy vidéki városban ami a családunké. Az egyetemet is ők fizetik. Nyaranta dolgozom csak, abból kb kijön a kajám.
2020. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha lesz párod, akkor könnyebb lesz.
2020. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
Van pár ezrem. Összecsaptak a fejem felett a hullámok. Erőm sincs semmihez. Itt szerencsétlenkedek. Ennél rosszabb érzés nincs. Nem is tudom mihez kedjek. 40 feletti vagyok és egy idióta szerencsétlen barom.
2020. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Fél éve jöttem ki egy kapcsolatból.

Most nem tervezek senkivel sem ismerkedni. Főleg csak a pénz miatt,hogy akkor könnyebb....

2020. okt. 18. 15:01
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi vàlaszokat. Jöhetnek mèg.
2020. okt. 18. 15:02
 9/29 anonim ***** válasza:
88%

Lehet egy olcsób városba kéne költöznöd, ahol viszont ugyanúgy meglehetne a 250k.

Vagy esetleg külföldre kimenni.

2020. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%

Olaszországban bérlek egy kifejezetten szép lakást egy barátnőmmel, mindketten egyetemisták vagyunk. Átszámítva havi százezer forintomba kerül, aminek (és persze a kint létemnek az árát) én keresem meg egyetem melletti munkákkal, amikkel már elkezdtem kapcsolati hálót kiépíteni, másrészt a szüleim utalnak nekem havi X összeget támogatásul.

Elég jól állok anyagilag ahhoz, hogy élhessek a hobbijaimnak, és ne kelljen sok lemondást átélnem, de ismételten, engem bőségesen támogatnak ehhez.

22/L

2020. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!