Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vannak itt olyan huszonévesek,...

Vannak itt olyan huszonévesek, akik egyedül élnek lakásban?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki bérel egyedül egy lakást, se lakótársak, se szülők. Én most vagyok 24 és már 2 éve egyedül élek albérletben, nagyon sokan kérdezik, hogy nem vagyok-e magányos, és hogy biztosan félelmetes egyedül. Nekem viszont épp ellenkezőleg.
2020. szept. 19. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

26 éves vagyok és egyedül élek egy lakásban (albérlet) Budapesten.

Én nagyon élvezem, a rokonaim viszont nagyon ki vannak akadva, hogy egyedül magányos vagyok. Én elengedtem a témát, a szüleim (és nagyszüleim is) még tizenévesen jöttek össze, 18 évesen házasodtak és sose éltek egyedül, így nem érthetik.

2020. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok ezzel.
2020. szept. 19. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:

21 eves koromtol 9 evet eltem egyedul sajat kertes hazban.

A vilag penzeert se kellett volna lakotars. Parkapcsolat az mas tema lenne.

2020. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
27 vagyok és egyedül élek. Igazából nem önszántamból csak szétköltöztem a barátnőmmel és most egyedül vagyok. Az elején nagyon élveztem de már kezdek nagyon magányos lenni. Én is 2 éve egymagam vagyok ráadásul messze a családtól. Lassan megöl az unalom már tiszta alkesz vagyok. Egyébként nem jönnék gyakorira kommentelgetni 😅
2020. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a szüleim egyetem alatt béreltek egy lakást, amikor nem kaptam kollégiumot. Úgy indult a dolog, hogy volt két szintén egyetemista lakótársam, viszont az egyikük abbahagyta a szakot még az elején, a másik pedig szintén hamar bekerült a koliba a várólistáról. Aztán utána már csak mi béreltük a lakást egyedül, mert nem jött új lakó. Tőlem is mindenki azt kérdezgette, hogy nem félek-e, nem unalmas-e, nem ijesztő-e, nem vagyok-e magányos stb., miközben én azt éreztem, hogy ez maga az álom. Előtte ugye csak a családommal vagy éppen kollégiumban laktam, ezek után pedig megváltás volt egyedül lakni, imádtam minden percét. Nem kellett alkalmazkodni senkihez, azt csináltam amit akartam, én sem zavartam senkit és engem sem zavart senki, az egész lakás szabadon az enyém volt.
2020. szept. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!