Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak amikor otthon...

Mit csináljak amikor otthon zaklatnak?

Figyelt kérdés
Amikor a férjem munkaba és a gyerekeim iskolába mennek. Én pedig háztartásbeli vagyok. Néhány roma származású egyén ordítja be az utcáról, hogy "gyere bébi megmutatjuk mi az igazi .... Már volt rá példa, hogy meglattak az ablakban és elkapták a dakójukat és elkezdték mutogatni. Egyszer kihívtam a rendőröket, de azt mondták szórakozás miatt 10000ft bírság, de most az egyszer elengedik. Mégegyszer ne legyen ilyen. Mit tegyek? Félek kimenni.
2020. okt. 26. 17:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%
Hogyan jelentetted a rendőrségnek? Nem lehet, hogy rosszul kommunikálsz, beszédedben nem látszol felnőttnek? Normális bejelentést nem vesznek félvállról. Ha telefonon nem megy, menj be személyesen és ott jelentsd fel őket zaklatásért.
2020. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Így van, menj be személyesen és tegyél feljelentést ismeretlen tettes ellen. Ilyenkor nem vehetnek félvállról és nincs szó szórakozásról, bírságról, mert te mentél be.

Utána ha megint zaklatnak, hívhatod őket, nem vehetnek félvállról mivel feljelentés van az ügyben.

Tapasztaatból írom, volt hasonló esetem.

2020. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kádárék nem cigányok, csak szeretnek mindenkit zaklatni és utána kémkedni.
2020. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!