Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik a "legputrisabb":...

Melyik a "legputrisabb": Csepel, Pesterzsébet vagy Soroksár?

Figyelt kérdés
Itt a legputrisabb alatt elsősorban olyanokat értek, hogy leglepukkantabb, legrosszabb közbiztonság, legtöbb kisebbségi ember...

2020. okt. 30. 19:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%
10: tényleg nem érted a "putrisság" mire utal? :-)))
2021. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
23%
Csepel putrisabb, mint Szomália.
2021. febr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Barbell Deadlift ***** válasza:
87%

Ugyan régi kérdés, de válaszolok: amiket különösen kerülni kell, az Csepelen a Szabó-telep, Ófalu és a II. Rákóczi Ferenc út teljes hossza. Erzsébetnek a Határ út - Kossuth Lajos utca által közbezárt területe ami a legvészesebb, Soroksáron meg a dunaparti szakasz és az Erzsébettel határos része, ami tré.

Ez nem azt jelenti, hogy a többi környék szuper, de amiket felsoroltam, azokat különösen kerüld.

2021. ápr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

a youtube-on van egy jó kis film - címe: Otthonom: Soroksár! (aki nem látja a hivatkozást, keressen rá!)


[link]

2021. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Meglepett, amit páran írtak Pesterzsébetről. Én itt lakom, mint white person, és szerencsére egy kulturáltabb utcában..az mondjuk igaz, hogy ha beköltözik 1-1 házba egy "olyan fajta" ember, akkor egyrészt pár nap / hét és többen fognak ott lakni, és ezzel tényleg meg tudják keseríteni a szomszédok életét..viszont ez ugyanígy van más kerületekben is, pl. 13. ker. bérházai, stb., maximum arányaiban valamivel több errefelé az "olyan fajta"...de én tényleg az egyik legjobb utcában lakom, itt minden oké, sokszor sétálok, és nekem amúgy sosem volt félelmi érzésem itt vagy ilyesmi...mert annak ellenére, hogy az "olyan fajta" emberek elég lehangolóak tudnak lenni, attól még szerencsére nem erőszakosak, nem gonosz szándékúak, hanem ugye sajnos beléjük nevelik a "rosszat" meg utána valamennyire tapasztalják is - valljuk be nem egyszerű nekik, ettől persze én sem szívesen haverkodnék velük..amikor látok egy ilyen személyt, kb. mindig felteszem magamnak a kérdést, hogy miért nem megy el pl. németországba raktárosnak, targoncásnak, stb.. - a munkáltatók szinte a legtöbb esetben állják a kiutat, szállást, néha még étkezést is és minden bizonnyal előleget is lehetne kérni...a probléma ott kezdődik szerintem, hogy eleve nem akarnak már jobb sorsot maguknak, helyette inkább a lehető legtöbb embert magukkal akarják rántani a szarba, hogy másoknak is ugyanolyan rossz legyen, mint őnekik, ez a nagyon sajnálatos..pedig csak ott kéne hagyni a "családi légkört" és kimenni egy sokkal elfogadóbb országba és jobban tudna élni ott, mint itthon a legtöbb kétkezi melós..Angliában pl. rengeteg néger van, én is dolgoztam gyárban köztük, és az ég világon senki nem diszkriminálja őket, sőt..az egyik felettesem is néger volt, semmi különbség.
2023. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!