Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Dél-pestiek, hogy bírjátok az...

Dél-pestiek, hogy bírjátok az egyre romló miliőt?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó saját lakásunk erzsébeten, tudunk macskákat tartani, minden klassz lenne, ha nem erről a kerületről lenne szó. Nagyon fontolgatjuk, hogy inkább lakást bérelünk élhetőbb környéken, csak akkor jó ideig nem tudnánk saját ingatlanhoz jutni, ami felér a mostanihoz,ami örökölt ingatlan, nem mi választottuk. Közben meg egyre nyomasztóbb a környék. C kategóriás utazóközönség a buszokon, autóval seftelő Lakatos Manuelek, kisbolt előtt élő félcsöves csoportok... Minden, amit nem akarsz a szomszédságban látni, ha kilépsz az otthonodból. Más is észrevette, mennyire élhetetlen ilyen szempontból a kerület és mintha csak rosszabb és rosszabb lenne?

2020. aug. 15. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elsőre feltűnt amikor mentem egy kört az 52-es villamoson

Több éve volt már

2020. aug. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"...és mintha csak rosszabb és rosszabb lenne": ezzel egye4t értek, de nem csak az a kerület kezd ledegradálódni, hanem a környezőé is...
2020. aug. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm is elköltözött Pesterzsébetről hasonló okok miatt. Mi A szomszédban laktunk de Kispest is borzasztó, az egy dolog, hogy tele van C kategóriásokkal de ráadásul semmit nem fejlődött az elmúlt 15 évben csak pusztul. Mi el is költöztünk a szomszédos Kőbánya kertvárosi részére és imádunk itt lakni. Javaslom neked is, hogy járjatok el hasonlóképpen.
2020. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi tudatlan vagyok, de mit jelent az, hogy " C kategóriás"? ._.
2020. aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4: Roma
2020. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszi.
2020. aug. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pesterzsébet mindig is egy lepukkant putri volt szerintem. 23-as buszról kinézve szó szerint nyomasztó... Egyébként sajnos már Pestszentlőrinc is züllik lefelé.
2020. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

van remény a változásra...


a youtube-on van egy jó kis film - címe: Otthonom: Soroksár! (aki nem látja a hivatkozást, keressen rá!)


[link]

2021. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!