Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen jogon kritizál engem...

Milyen jogon kritizál engem lassan 5 év után?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy most nagyon kiborultam. Nem értem, hogy erre miért volt szükség. Volt egy fiú, akivel már kb.5 évvel ezelőtt szakítottunk, és kicsit most rám ijesztett. Zajlott az élet, mindenki ment tovább a maga útján, 3 havonta írt nekem üzenetet és szülinapomon, sokszor elkezdett velem gúnyolódni, amit még akkor meguntam és letiltottam. Elvágtam minden fonalat, elérhetőséget. Egy éve elköltöztem, és valakitől megtudta ezt! Eljött egyik hétvégén a házhoz, éjjel. Nem volt egyedül, a testvérével volt. Elkezdett engem szidni a kocsiból, hogy milyen buta vagyok. Aztán amikor kinéztem az ablakon, akkor gyorsan eltűntek autóval.

Szerintetek van okom félni? Értem én, hogy zaklatásnál rendőrséghez kell fordulni, de odáig még nem fajultak el a dolgok. Ez szerintetek honnan jött neki, hogy kinyomozza az új lakcímemet?


2020. nov. 1. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek fiú barátaid vagy esetleg rokonaid akik rá ijeszthetnének kicsit? Kérhetnél a távolságtartásit, meg szerelj fel kamerát a bejárati ajtó elé hátha továbbfajulnak a dolgok, akkor tudod mivel bizonyítani.
2020. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy mit kell vagy kellene tennem, hanem az, hogy ez honnan jött neki.
2020. nov. 1. 17:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg ez nem fajul tovább, de akkor tudom mit kell tennem.
2020. nov. 1. 17:23
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Elbeszélgetni vele. Mondja el mi baja van. Valamiért nem tud tovább lépni.
2020. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem és szembesítettem a tettével. Letagadta és lerázott.
2020. nov. 1. 18:05
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
következő alkalommal rendőrt hívni.
2020. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
"Nem az volt a kérdés, hogy mit kell vagy kellene tennem, hanem az, hogy ez honnan jött neki" - én leírtam, hogy ő mit gondolhat de törölted a válaszom
2020. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem én töröltem. Később léptem be az oldalra. Akkor csak egy válasz volt kint.
2020. nov. 1. 21:46
 9/10 A kérdező kommentje:
De akkor megírhatnád privátban, és én is látni fogom.
2020. nov. 1. 21:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen őrültek. Kérj meg valakit, hogy nyom nélkül kicsit kalapálja el. Nekem is egyik exem szintén olyan 5-6 év után megint felakart keresni, pedig barátnője is van. Éveken keresztül mindig felkeresett, zaklatott. Jelzem hogy végül mindig csak szórakozott volna, mert komolyan soha nem érdekeltem őt. Teljesen tönkretett lelkileg. Én meg fogtam és az összes helyről letiltottam, kivéve egyet. Azt elfelejtettem, de természetesen megtalált. Gondoltam már rá, hogy ha újra kezdené az egészet akkor szólok egy ismerősömnek, hogy rugdossa már kicsit össze. Abból lehet tanulna, kicsit se ártana neki, ha valaki tudatná vele hogy egy beképzelt kis focista, aki emberileg egy nagy nulla amúgy.
2020. nov. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!