Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a dolgozó rossz bánásmódot...

Ha a dolgozó rossz bánásmódot kap a főnökeitől, ő a vègén már arra folyamodik, hogy másokat kritizál, akkor ki a hibás a történtekben?

Figyelt kérdés
Csendes, szorgos dolgozó vagyok. Mindent megcsinálok. Hiába ìrom össze a főnökömnek a hibákat, amik felmerültek a munkavégzésem során,nem vesz komolyan. Munkaruhát mindig ígérgeti, nem szìvesen kommunikál velem, látszik rajta, hogy nem kedvel. Ellenben nekem komoly elvárásaim voltak a főnökeimmel szemben, hogy azt a bánásmódot kapjam, amit megérdemlek, mert a munkám által is sokat bizonyìtottam. A végén már másokban is csak a hibákat látom. Összecsapják a dolgokat, nem precìzek, órákat dolgozok utánuk. Ez egy ördögi kör. Nem tudok kilépni belőle. Mit tegyek? 35/N
2020. okt. 21. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Ha a feletteseid szabálytalanságot követnek el, ezt tudod az illetékeseknek jelenteni. Ha úgy érzed, a tudásodért nem becsülnek meg a munkahelyeden és egészen biztosan felvennének téged máshová, akkor menni kell oda, ahol megfelelő fizetést és megbecsülést is kapsz.

Minden ebből következő "erre, arra folyamodik"-féle sztori már a te egyéni dolgod és döntésed, ha valaki bunkó veled, te nem lehetsz a másikkal bunkó emiatt.

2020. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az alkalmazott nem tud mit tenni, ha a szerinte jogos észrevételeket nem fogadják meg. Az alkalmazott felmondhat.

Egyébként rémlik még pár verzióban e kérdés régebbről is.

2020. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A feletteseiddel szemben nem elvárásokat kell támasztani, hanem kiérdemelni a figyelmüket, tiszteletüket. Attól, hogy te listát írsz mások hiábiból magadat meg tökéletesnek állítod be, még nem lesz jó dolgozó, szimpatikus meg pláne nem.
2020. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!