Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Így mi értelme az óvintézkedés...

Így mi értelme az óvintézkedéseknek és a higiéniának?

Figyelt kérdés

Falu, tele idős emberrel. A boltban felveszik a maszkot, de kint a bolt előtt egymás szájában állnak maszk nélkül dumcsiznak, es hát ugye közel kell hajolni és hangosan beszélni mert Joli néni nem hall, és fröcsög egymás arcába a nyál.

Csoda, hogy terjed a vírus? Nemcsak a korona, hanem minden más baci és vírus. Az időseknek miért nem lehet megmagyarázni (tiszt.a kivételnek), hogy vigyázzanak magukra és egymásra?


2020. nov. 12. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Pont most irtam ki en is egy errol szóló kérdést.

Video is van: [link]


Miattuk van a karantén, miattuk nem tudunk tanulni, iskolába jarni, dolgozni, miattuk van lezárva minden. Erre ok mit csinalnak? Vásárolhatnak, piacra járnak, buszoznak reggel 7kor hogy hova a f@szomba??? Mostmar tenyleg orulok is ha az ilyen emberek kihullanak! Ha nem ertik meg hogy otthon kell maradni.

2020. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy tavaszi video. Amíg Te el nem kapod, addig nem fogod komolyan venni. Nekem is kivan a f@szom az egész lezárásokkal, meg maszk hordással. Én se bánnám ha végigmenne a népen, aztán aki bírja, bírja, aki nem nem. De vége lenne. Így nem lehet élni.
2020. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az én anyósom pl. egy tök értelmes nyugdíjas néni. Nem kokettál senkivel, a piacra gyalog jár, ott gyorsan beszerzi amit kell, majd siet haza és fertőtlenít. Nem parázza túl, de nem is ad esélyt, hogy összeszedjen, vagy tovább adjon valamit.

A boltban meg már egy-két nyuggert hallottam megnyilvánulni: "á Marikám ez csak kitaláció"

2020. nov. 12. 13:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. En szuleim+nagyszüleim is csak akkor mennek el ha nagyon fontos, bevásárolni is listával, hogy tudja az ember gyorsna mit kell összeszedni. Nem kell leállni beszelgetni, mint az öregek, meg félórás bevasarlasokat tartani egy kenyérért. De ha ok igy, akkor en is ugy, szarok az egészre. A maszk bizonyítottan semmit nem er. Es ha ezek meg egymás szájába is beszélnek, rogton miután kijöttek a boltból, akkor meg tenyleg felesleges hogy emiatt a tobbi 6millio ember be legyen zárva. 😀
2020. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem miattuk vannak a korlatozasok, ahogy mas orszagokban sem. 🤫🤐🤭🙈🙉🙊
2020. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Jogos a kérdés. Az én falumban (kis falu a Vásárosnaményi járásban) is sok az idős, de nálunk azért komolyan veszik. Nagymamám 76. éves, nagyon is komolyan veszi. Ritkán mozdul ki otthonról, szüleim szoktak neki bevásárolni.
2020. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Az értelmesebbek komolyan veszik,a többiek meg siránkoznak,hogy maholnap nem léphetnek ki a lakásból és nem ülhetnek össze egy kis pletykapartira,hogy leszedjék a keresztvizet a fiatalokról
2020. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%

#2:

Remélem a nagyszüleidnek is örülni fogsz, ha meghalnak, te tuskó hülyegyerek.

2020. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hagyján de a nagymamám aki majd’ 80 holnap fodrászhoz megy, mert “szörnyű a frizurám” (rövid haja van) és randizik vén pasasokkal valami őstinderen. Az elmúlt egy hónapban 2 randipartnere is volt, az egyik pl naponta szelte át a várost buszon, hogy nála aludjon. Ami a vicc az egészben, hogy akárhányszor beszélek vele telefonon, nyomatja hogy borzasztó ez a vírus, maradjunk mi is (?) otthon és vigyázzunk magunkra, illetve vásároljunk neki ezt, azt meg amazt is mert most nem tud boltba menni (nyilván saját kontómra). Múltkor azért elment a boltba suttyomban mert elfelejtettem vinni neki Lindt étcsokit meg olívaolajat (létfontosságú termékek), utána meg hívott, hogy a táskájában ameddig vásizott elállítódott valami a telefonján és segítsek ..................... Egy utcára lakom tőle és itthonról dolgozom, szinte bármikor ráérek 🤦
2020. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
#9 Az en nagyszüleim mar nem élnek sajnos, csak az egyik. Gondolom magadra vetted, mert a te rokonaid is most jarkalgatnak az utcára 70 evesen, es faj az igazság. :D
2020. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!