Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért érzem azt,hogy csak az...

Miért érzem azt,hogy csak az Egyesült Államokba tudnék boldog lenni?

Figyelt kérdés

1 hét híján egy éve voltunk Amerikába, és azóta kb. minden másnap azzal álmodok, életem legjobb èlménye volt, de tényleg.


Ha meglátok egy Amerikában készült videót rögtön elkezd verni a szívem, csak úgy leállnék és sétálnék megint az amerikai utcákon, és nem értem miért ?


Sajnos tudom,hogy szinte lehetetlen kint élni, de úgy érzem,hogy itthon nem vagyok boldog és ott minden perc ajándék lenne. :(


Más is szereti ennyire Amerikát ?


20/f



2020. nov. 18. 09:37
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
93%
Szerintem csak a kalandvágy és az ottani élmények miatt vágyakodsz oda. Ha kint élnél, dolgoznál, találkoznál a napi problémákkal akkor ugyan úgy éreznél, mint most. Persze ez csak az én véleményem.
2020. nov. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
47%
Majd kinövöd...
2020. nov. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Mindig szebbnek és jobbnak tűnik az, ahol nem élsz életvitelszerűen és nem látod a hátrányait, negatívumokat. Egy utazás alatt szinte csak a jó dolgokat vesszük észre, és az újdonság élménye felülír mindent. Ha kiköltöznél, valószínűleg 1-2 év múlva sírva jönnél haza.
2020. nov. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%

Pont így érzek, dacára annak hogy soha nem voltam még az USA-ba, de az olyan dolgok közé tartozik, amit mindenféleképpen meg akarok ejteni az életem folyamán.


Sokkal jobban tudnék szerintem azonosulni azzal a világgal, mint ezzel az itthoni pusztulattal.


Egyedül az egészségügyi rendszerükkel kapcsolatban vannak bizonytalanságaim. Persze ha van lóvéd, akkor megkapod a minőségi ellátást, de ha nem vagy annyira eleresztve pénzel, hát akkor Isten segítsen meg ha valami egészsségügyi bajod van.

2020. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%
Van valóságalapja, ennél a putrinál minden nyugati ország élhetőbb. Amerika egy gyönyörű hely és lehet karriere az embernek. Itthon ez nem nagyon van meg. Én is tervezek odamenni.
2020. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
37%
Osztom a 4-est. Ha kiköltöznél és úgy is élnél,mit itthon,akkor ezt máshogy gondolnád.
2020. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Mindenféle válasz érkezett eddig.


Én nem gondolom, hogy csak a kalandvágy hajtana. Egyszerűen vannak helyek, amik megnyerik az embert, elvarázsol a kultúra, az emberek, a környezet...


Sok helyen jártam már, a legtöbb helyre mégsem mennék vissza. Azért ha az ember nem csak egy szállodában koktélozik, hanem kimozdul és beszélget a helyiekkel, nagyon sok mindent megtudhat. Ha csak az izgalom és a kaland hajtana, én is bàrmelyik országba elköltöznék... de ez nincs így! Számos olyan ország van, amiről tudom, hogy számomra csak turistaként érdekes...


Mindenhol vannak nehézségek, és mindenhol vannak gondok. De! Én teljesen megértem, ha van egy ország, ami megdobogtatja a szíves! Legyen ez a célod, ami előre hajt! Egyáltalàn nem lehetetlen kijutni, számos módja van a legális maradásnak is. (Akár 1 évre...)

Pl: tanulmányok, csereprogram stb. Ezek a legjobb megoldások, hogy felfedezd az adott ország mindennapjait átlagemberként.


Kitartást, ne add fel! :)

2020. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%

"Osztom a 4-est. Ha kiköltöznél és úgy is élnél,mit itthon,akkor ezt máshogy gondolnád."


LEHET hogy máshogy gondolná, de nem törvényszerű.

Azért Magyarországon annyira mérgező a társadalom, hogy innen más jóléti országot megtapasztalni az egyfajta felüdülés.

2020. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%

5-ös


Meg szerintem nem is leszel. XD

2020. nov. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
7%
Hát persze hogy vágyik oda a proli, hiszen ott erősebb a szociális háló, munka nélkül kicsivel jobban élnétek.
2020. nov. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!