Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyesült államokban születe...

Az egyesült államokban született magyarok ugyanolyan buták mint az amcsik?

Figyelt kérdés
Ez genetika, vagy az iskolarendszer alacsony? Én csak turistaként voltam, de rettenetes milyen ügyefogyott emberek vannak, mint a hàztartàsi robot, ami nem tudja csak azt ami bele van programozva.( persze nem mondom nàlunk nincs hülye), de ennyi...

2017. máj. 17. 13:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

Valószínűleg nem olyan ezermesterek, mint a magyarok. Mi úgy élünk, hogy inkább megbarkácsoljuk a dolgokat, hogy ezzel is spóroljunk, ezért a magyar az jobban feltalálja magát. Az amerikaiak viszont megtehetik, hogy ha kiég az égő, már ahhoz is szerelőt hívjanak...


Jó, persze ez sarkítás, amit írtam, és általánosítás is, mert bőven tudok olyan magyart, aki szintén ügyefogyott, de nagy átlagban lehet, hgoy van az életmódbeli különbségek miatt ilyen érezhető különbség.

2017. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Ok mas dolgokban okosak.

Pl. semmibol is tudnak penzt csinalni, kivaloan eladjak magukat.

Nem rugoznak azon, a masik milyen ruhat hord vagy milyen szinu a haja, sokkal inkabb onmaguk lehetnek.

Nem allitanak maguk ele korlatokat es nem zarkoznak be, ezaltal konnyebben boldogulnak es szabadabbak.


Budapesten elek de amerikaiakkal dolgozom 13 eve es haromszor ki is kellett hozzajuk utaznom, ezeket tapasztalom folyamatosan. Nem mondom oket butanak altalanossagban (nezd meg a mostani tini es fiatalfelnott korosztalyt milyen ostoba a nagy reszuk!) csak ok masban jok mint a magyarok.

2017. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
2. vagyok, a zarojeles megjegyzesem a magyarokra vonatkozott!
2017. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
3. Az idősebb korosztály sem különb
2017. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Ez is teny, csak ok masban gyengebbek. Ok sokkal kitartobbak es szivosabbak, viszont korlatoltsag jellemzo.
2017. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Én ostobaságra értettem, hogy az összes korosztály egyenlő szinten van
2017. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

"nezd meg a mostani tini es fiatalfelnott korosztalyt milyen ostoba a nagy reszuk!" Aha, nézd meg a sok konteós, mindenegybenblog, meg tököm tudja milyen baromságokat mennyi nyugdíjas és idősebb ember osztogatja.

Kérdező, egyszer voltál, én éltem kint évekig és nem ezt tapasztaltam, máshogy tanulnak, nincsen annyi felesleges dolog, stb.

Sokkal talpraesettebbek az USA-ban élő tinik, mint magyar társaik...

Olyan nincsen, hogy "iskolarendszer alacsony", talán fogalmazni, írni kéne megtanulni, mielőtt másokat leostobázol.

2017. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Egy adott országban élő ember intelligenciája nem attól függ, hogy ott milyen nemzetűként született, hanem attól, hogy milyen környezetben nőtt fel és milyen oktatást kapott. Az USA-ban rengeteg nemzet bevándorlója él és rengeteg bevándorló leszármazottja.

#2-es jól írta: Másban okosak és nem buták.

2017. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, nem mindegyik buta, de megkérdezem a busvezetőt hogy melyik busz megy ide vagy oda, belevilàgít ekemlàmpàval a tekefonomba este, a màsik megkérdezi; mennyi a buszjegy európàból Miami- ba jönni...és még sorolhatnàm...
2017. máj. 18. 04:58
 10/16 A kérdező kommentje:
2017. máj. 18. 04:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!