Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mátészalkán vagy Orosházán...

Mátészalkán vagy Orosházán jobb élni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 20. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem egyértelműen Orosházán
2020. nov. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Mátészalkáról jót még nem hallottam, Orosházáról már igen. :D
2020. nov. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Mátészalkán még nem jártam, Orosházán sokszor. Közepes méretű város, ahol a méretéhez képest nem sok minden van (szórakozási lehetőség pl), átlagos üzletek, (Lidl, penny, kicsi Tesco), piac, stb. van. A fürdője nem rossz. Egyébként mostanában szerintem eléggé el van hanyagolva, de élhető egyébként. Nem olyan rossz hely. Vannak itt is durvább részek, de elég nyugis, viszonylag biztonságos.
2020. nov. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Mátészalkán dolgozom, naponta ingázom, egy 30 km-re lévő faluban élek. A környék hátrányos helyzetéhez képest elég jól keresek, de semmi pénzért nem laknék Mátészalkán. Mint ahogy a megyében (sőt, országos szinten...), itt is nagyon elszaporodott a kisebbség, és nem sok jó tapasztalatom van velük kapcsolatban. Mondhatni semennyi nincs... Nem képesek, nem is akarnak kulturált ember módjára viselkedni sehol. Bár talán pár fokkal jobb a helyzet, mint nem messze Vásárosnaményban... Orosházán még nem jártam, gondolom ott is jelen vannak szép számmal, de biztos nem lehet ennyire gáz a helyzet, mint itt, északkeleten. Egyébként Mátészalkán is helyben van sok minden, Tesco, Spar, Penny, Rossmann, uszoda, stb.
2020. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
30%
Nyugaton.
2020. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Én Mátészalkán élek, meglehetősen jól keresek, megvannak a környéknek a már mások által említett hátrányai, de a lokálpatriotizmusom miatt soha el nem költöznék Szatmár megyéből. Egyébként azt tudja, amit a hasonló méretű járási központok, de a legközelebbi megyeszékhelyekkel, Nyíreggyel és Szatmárnémetivel összevetve szerintem kifejezetten pezsgő a hely.


Az viszont igaz, hogy nehéz jó állást találni, jól fizetőt meg pláne a környéken, így külsősként eszembe sem jutna ide jönni.

2020. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Egyik se jobb.... mindenképp ingázni fogsz a munka miatt.
2020. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Mátészalka unalmas...van egy unalmas uszoda, egy vicckategóriába se sorolható múzeum, értelmes szórakozóhely talán 1 van, de az is kicsi, normális nagy park, ahol lehet sétálni, kicsit elszabadulni a város zajától 1 van, az is általában koszos, és szeméttel teli... Igaz van penny, spar, tesco, rossman, több elektronikai üzlet, tetováló szalon, jó pár kis kajázó "bár teszem hozzá szinte kivétel nélkül mindenhol ugyan azt a sz*rt árulják" 1 normálisabb étterem és ennyi. Na jó, van egy színházunk, ez legalább pozitív.
2021. jan. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

8


Ugyan ez Orosháza is :D


Egyik se jobb...

2021. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!